Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nyíltan párkereső srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nyíltan párkereső srác miért veszi körbe magát lánybarátokkal?

Figyelt kérdés

Egy új társaságba kerülve ismertem meg ezt a srácot, akinek - így utólag - úgy vélem félre értettem a kedvességét. Igazából semmi extra nem történt, csak nagyon figyelmes volt, jókat beszélgettünk, mindig megjegyezte amit mondtam, meg úgy jelölt be közösségi oldalon, hogy "nem talált, mi is a teljes nevem?" Szóval olyan apró dolgok, amik mentén úgy hittem "elindult valami".

Nyilván így hetek múltán érzem azt, hogy mivel erről nem mozdultunk el, ezek szerint csak barátkozik, de én ilyen férfi-női barátságban nem igazán hiszek. Ráadásul ő többször elejtette, hogy keresgél, társkeresőzik. (És lányok között keresgél.) Később megtudtam, hogy neki még sok ilyen lánybarátja van és kétségeim vannak, hogy ott lányok is csak erre számítanak/számítottak vele kapcsolatban.

Ennek ellenére egyébként nem ilyen macsó típusú, hűdehelyessrác, inkább egy kedves, intellektuális figura. Szóval nem érzem, hogy átver, hülyítene bárkit is, egyszerűen nem tudom hová tenni, hogy lobogtatja, hogy társat keres mégis nyakába gyűjt több potenciális jelölteket, akikre nem mozdul rá.

Szerintetek miért csinálja ezt valaki?


2018. júl. 5. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Látja, hogy nem tetszik neked, ezért inkább nem kezdeményez.
2018. júl. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Vagy csak nem tudod, hogy rámozdul... Nem kell feltétlen mindenkire közülük egyszerre. Van ilyen ismerősöm, de róla sem mondaná meg senki. ínem verik nagy dobra, hogy van néha ez-az. Mennyi idősek vagytok? Attól még veled lehet csak barát.
2018. júl. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Ez nem atveres.

Azert mert te azt gondolod meg nem biztos h o is azt gondolja.

Te erted felre a dolgot.

Miert baj az ha valaki kedves normalis veled es nem akar felszedni ? Orulj neki h vannak meg ilyen pasik.

Amugy levagta h nekned nem jon be es ezt nem hisztivel macsosaggal bunkosaggal toleralja hanem baratilag fordul feled.


Am meg ha te akarsz valamit tole miert nem mondod meg neki ?

2018. júl. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

És te rámozdultál? Mármint próbáltad értésére adni, hogy többet is szeretnél esetleg?

Különben férfi-nő barátság létezi, nincs ezzel semmi probléma.

2018. júl. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Hany evesek vagytok, hogy uj nektek a baratkozas fogalma? Ott keres kapcsolatot, ahol akar. Meg mi az, hogy lobogtatja, hogy tarsat keres? Csak azert, mert tudjatok rola? Es? :D Nekem is vannak barataim, sose masztunk egymasra. Nem ertem, hogy miert bässza a csorod, ha valaki nem kezd rogton udvarolni es nem jossz be neki, csak emberkent kezel. Ha nem lenne kedves, az lenne a bajod.
2018. júl. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Kinél lehet fogadni arra, hogy mikor esik le a leányzónak, hogy friendzoneolták ? :D

31/f

2018. júl. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem unod a kamu kerdeseket?
2018. júl. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
Mert valogat. Nem jossz bs neki. Nokent mindig rohogok azon, aki azt hiszi, mert puncija van, minden pasi akarja
2018. júl. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!