Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet kiegyensúlyozott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kiegyensúlyozott a párkapcsolat egy 19 éves srác és egy 25 éves nő között?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nővel, kiderült, hogy van barátja. Megnéztem az illetőt, a srác 19 éves és nem is néz ki idősebbnek mint amennyi. Szerintetek nem nagy ez a különbség a nő részéről?
2018. jún. 21. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

35 evesen is 19eves fiukkal ismerkedek szorakozohelyen. Siman lehet jo kapcsolat koztuk.

N

2018. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem. Én 27 voltam, mikor 19 éves pasim lett. És röhej, de messze ő adta azt azt érzést meg, amit mindig kerestem egy párkapcsolatban. Egy igazi lovag volt velem. Lehet, hogy a korából eredő naivitás, optimizmus... de sok korombeli hurcolja a tüskéit, ami kissé cinikussá teszi az embert.

Ő tényleg a tenyerén hordott, gavallér volt, úgy bánt velem mintha élete értelme lennék. Tinilányként mindig így képzeltem el a "férfi". De aztán ezt sosem kaptam meg, így elkönyveltem, hogy ez csak az én csacska álomképem. És ideje felnőni.

Erre jön egy 19 éves srác. Addig rágja küszöböm, míg a végén kap egy esélyt, és leesik az állam :D

2018. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6 év egyáltalán nem nagy korkülönbség.
2018. jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miértne? 20 évesen 25 éves barátnőm volt, mint legelső. Közel 2,5 évig jártunk és mindent megkapott tőlem minden értelemben, amit a nálam idősebbektől aligha. :D
2018. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5 évvel fiatalabb a párom tőlem (28 N) Van akinek működik. 6 év oda-vissza mindegy ki javára 18 év felett már egyáltalán nem olyan nagy korkülönbség.
2018. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De a mai 18-20 évesek még olyan gyerek felfogásúak,ráadásul a nők hamarabb is érnek, ezért is szoktak idősebb pasit választani mindig nem?
2018. jún. 21. 19:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, a nők hamarabb érnek, de ez kb akkor igaz, ha egy 5 éves kislányt és egy 5 éves kisfiút hasonlítunk össze. 19 és 25 éves emberek már felnőttek, mindketten megértek.

A nők csak megszokásból választanak maguknak idősebb férfit, mert régen így volt szokás, a nők nem voltak önállóak ezért öregebb pasit választottak, mert az már el tudta őket tartani.

2018. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!