Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki (30-as férfi) a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki (30-as férfi) a közelemben szinte folyton elpirul, izgatott lesz az jelentheti azt, hogy mint nő bejövök neki?

Figyelt kérdés
Nem nagyon ismerem, egy pár hete amikor találkozunk látom rajta a zavar jeleit.

2018. júl. 6. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Ez a FELNŐTT PÁRKAPCSOLATOK kategória! Ha az érzelmi intelligenciád és észrevételed még erre se terjed ki, akkor ideje lenne fejlesztened magad, hisz szerintem b..romira egyértelmű.

Józan paraszti ésszel nem ártana néha gondolkodni.

2018. júl. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Igen, azt jelenti.
2018. júl. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Főleg ha ilyenkor az egyik keze a zsebében van és ilyen fap fap fap hangot hallasz akkor tuti.
2018. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is ilyen vagyok. :D
2018. júl. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel azt jelenti...
2018. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!