Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nem volt még kapcsolatom. Régebben próbálkoztam pár lánynál, de mindig barátzónába kerültem. Aztán egy idő után kezdett hidegen hagyni a dolog, nem akartam senkitől semmit, inkább a saját életemre koncentráltam. Pár hete viszont közös barátok révén találkoztam egy lánnyal. Elkezdtünk beszélgetni nem ismerkedés céljából, csak úgy. Elég nagy az összhang közöttünk, úgy érzem kedvel, bár nem vagyok biztos benne, hogy barátilag vagy férfiként is, de talán mintha férfiként is kedvelne. Gyönyörű, kedves és okos lány, vele minden stimmel. Viszont valahogy kevés kedvem van az egészhez ahhoz, hogy kimozduljak a komfortzónámból és mondjuk elhívjam egy randira. Keresni is ő keres engem gyakrabban. Ő tetszik, de nincs kedvem még egy visszautasításhoz vagy hogy kiderüljön, hogy csak barátkozni akart, akkor inkább maradnék a komfortzónámban. Szerintetek mit tegyek? Próbáljak kimozdulni és kezdeményezni? Vagy hagyjam, mert így úgyse fog menni?


22/f

20/l


2018. júl. 6. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem hagyd a pcsba, inkább vegyél egy légkondit...
2018. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér.
2018. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy? Pont azt a csajt akarod pattintani aki még keres is? "Kevés kedvem van kimozdulni a komfortzónámból.." hagyjuk már ezt a s2ar púder szöveget! Tudod mit? Száradj meg egyedül.
2018. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as a barátait is keresi az ember, honnan tudjam nem-e azért keres, mert barátkozni akar.
2018. júl. 6. 14:42
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem te eddig is mindig a komfortzónádban maradtál... meg is lett az eredménye. Ha továbbra sem akarsz barátnőt, akkor nyugodtan maradjál így.
2018. júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Volt hogy kiléptem. Mondtam hogy akkor annak rossz vége lett.
2018. júl. 6. 14:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kérdezed meg tőle, úgy nehéz lesz kitalálni. Ha nem is azt, hogy "mit akarsz te tőlem", hanem valahogy finoman tisztázni a lehetőségeket.
2018. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülye vagy, ha egy ilyen lehetőséget hagysz elúszni.
2018. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!