Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan embereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan embereket akik szeretik a rajzfilmeket? És ha igen mit néztek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Family Guy, Rick és morty , south Park , amerikai fater, stb hasonló

Animeket is szeretem

2018. júl. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Igen.


Walt Disney-mesék, Barbie-s mesék, Tom és Jerry, és gyerekkoromban leadott mesék (amik a 90-es években és a 2000-es évek elején voltak).


De a bábfilmeket is szeretem, pl. Mazsola és Tádé, A legkisebb ugrifüles.


27N

2018. júl. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Én szeretem. Az olyan rajzfilmeket is amit az első válaszoló említett például Rick és Morty, Family Guy, South Park, de én szeretem némelyik animációs mozifilmet is bár elég ritkán nézek és a legtöbbet nem láttam, de például a Az oroszlánkirály, L'ecsó, a Derült égből fasírt is nagyon tetszett.
2018. júl. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

South Park, Rick és morty, Kertvárosi gettó most így hirtelen ezek a kedvenc sorozataim.

Animációs filmekben is van egy pár. Derült égből fasírt ahogy fentebb említették, túl a sövényen is nagyon jó. Szóval igen, ami jó azt megnézem.

29/F

2018. júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Family Guy meg a többi, Shrek, meg ilyenek animációs sorozatok és filmek.


Rajzfilm a Powerpuff Girls meg a Dexter féle.

2018. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

Nem r..hadt még le annak a keze, aki értelmetlenül leszavaz mindenkit? Most mi nem értékelhető volt a 2. válaszomban?


Ne haragudj, ha nem olyan rajzfilmeket nézek nőként, mint egy pasi. Idióta!

2018. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

Első vagyok nő és én nem szeretem a csajos meséket

Nem minden nő néz csajos mesét csak azért mert nő

Én jobban szeretem azokat amit irtam

Csajos dolgok nem az én világom

Nem értem mit vannak emberek kiakadva ezen a lepontozason

Tök mindegy mi a válasz akkor is le lesz pontozva

Nem érdemes ilyen semkisegen fenn akadni mint a lepontozas aki ezt élvezi tegye egészségére

2018. júl. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
La Linea
2018. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Most soroljam?


Ha más nem egyszer nézhető Disney pixar stb egész estés animációk. De van olyan amit már kívülről tudok. Olyanok amik anno még gyerek voltam jöttek ki, már rongyosra néztem őket. Mulan, Lion King, Mackótestvér, Szilaj, Agymanok, Szépség és a Szörnyeteg, Kis kedvencek titkos élete, ToyStory, Shrek, Így neveld a sárkányod...


Sorozatok: Pokemon, Godzilla, Szellemítók, fecsegő tipegők, full metál panic....

🤗

Archer az ami kiborít, family guy hébe hóba, southpark meg nem köt le...

2018. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Uhh én imádom őket hiába már 25/N. :D
2018. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!