Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen típusú embereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú embereket érdekelhet az erotikus tartalmú beszélgetés? Akit izgat és felvillanyoz egy ilyen beszélgetés, annak mi okoz örömöt benne?

Figyelt kérdés
Aki élvezi, annak mely szükséglete elégülhet ki egy erotikus beszélgetés során.
2017. nov. 24. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Ismerkedésnél ez általában jelzés, hogy az illető testi kapcsolatot szeretne a másikkal.

2. Vannak, akik nem akarnak testi kapcsolatot, vagy nincs erre lehetőségük, és ebben a formában élik ki magukat. Sokszor önkielégítés kíséri az ilyen beszélgetést az egyik, vagy akár mindkét oldalon.

2017. nov. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak olyan emberrel ( nővel!) folytatok ilyen jellegű beszélgetést, aki szexuális értelemben izgat, és ha ő is vevő rá. Én azt élvezem benne, hogy megosztunk egymással olyan intim dolgokat, ami amúgy " titkos", tiltott, stb.
2017. nov. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem csak az villanyoz fel, ahogy a másik reagál erre. Párkapcsolatban jó kis előjáték indító, jó tudni, hogy mi vár otthon, agyban már felkészülsz rá.
2017. nov. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Szoktam ilyen beszélgetéseket folytatni:) Burkoltan, de érthetően körbe írva mindent:) Olyanokkal csinálom, akinél érezhető, hogy ez zavarba hozza:)) Számomra, semmi szexuális jelentősége nincs. Időtöltés és sokszor, jókat mosolygok a kapott válaszokon:)
2017. nov. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak a barátommal szoktam, mikor tudom, hogy kb. akkor tart haza munkából. Jó érzés előre felizgatni.
2017. nov. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat :)
2017. nov. 24. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!