Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek tényleg bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg bejön egy olyan férfi mint Glenn Quagmire?

Figyelt kérdés
2018. júl. 8. 08:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ha olyanra gondolunk, hogy 100%-ig olyan, akkor nem, mert ez nyilván egy karikatúra. Sztem ha egy jól kinéző pasas benyom egy migirimigirit dugás előtt, után, közben, a legtöbb nő vagy sokkot, vagy röhögőgörcsöt kapna, és ott hagyná. Ha csak azt nézzük, hogy mit képvisel, ja, vannak olyan nők, akiknek a körében kapós lenne egy ilyen pasas. Ha megpróbálom a külsejét "valós férfira fordítani", férfias a kiállása, férfiasan öltözködik, férfiasak az arcélei. Tapasztalt. Tudja pontosan, melyik nővel hogy kell beszélni. Sok esetben képes kiszűrni, hogy melyik nő van elhanyagolva és milyen rizsát kell löknie, hogy leszedje a bugyit. Aztán a nő vagy 1) átlát rajta, és visszautasítja, 2) átlát rajta, de ő is csak dugni akar, 3) nem lát át rajta, és odaadja magát neki. Meg van, aki csak azért nem megy el vele, mert nem tetszik neki, mert olyan is van. De hatalmas pozitívum az, hogy tapasztalt, nem szívbajos, és tudja, mivel lehet bizonyos nőkre hatni.
2018. júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Megfogtam a lényeget, de "migirimigiri"-nek fordítják a giggity-t?
2018. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én így emlékszem rá, bár régen láttam a műsort :). Vagy migidi-migidi. Vagy vmi hasonló.

Gondolom, magyarul nehéz kimondani, ezért választottak vmi mást.

2018. júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!