Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért háborodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért háborodnak fel, ha a nőknek is vannak elvárásaik velük szemben a külsejükkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nekik lehet válogatni az alapján, hogy egy nő mennyire csinos, vékony, szép-e az arca. De ha bármilyen kritérium meg van nevezve velük szemben, azonnal elkezdik szidni a nőket, és kitalálnak olyanokat, hogy csak a nagyon izmos, magas, helyes arcú férfi kell az összes nőnek.

Ők sem a legcsúnyább, kövér, vagy igénytelen nőkkel akarnak együtt lenni. Miért van ez a kettős mérce a nemek tekintetében sok férfi fejében? Miért kellene a nőknek elfogadóbbnak lenni ilyen téren is?


2018. jún. 2. 12:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem akik férfiak azok nem háborodnak fel azon, hogy egy nőnek is vannak elvárásai a külsővel kapcsolatban csak azok a kisfiúk akik úgy gondolják, hogy minden és mindenki hibás a világon, hogy nekik nincs barátnőjük csak ők nem, bár ők egyébként szerintem nem nevezhetőek férfinak.
2018. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
63%
99999999999. alkalommal is össze akartok ezen veszni? Nem volt elég?
2018. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
80%
Azt is nézd meg, kik rinyálnak emiatt...
2018. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
42%

Röviden: A nők úgy határolják ezt be, hogy van egy 20 éves, teljesen átlagos életmódot élő, semmit nem sportoló, magát nem halálra zabáló csaj természetesen vékony testalkattal ami ugyanazon szinten van mint a hetente 5x3 órás intenzív edzést folytató, étkezésére grammra pontosan odafigyelő magas, sportos pasi és ezt veszik alapnak onnantól.

Pont mert kereslet, kínálat.

2018. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
38%
Hol vannak ezek az elvetemültek? Ráadásul férfiak? Én egy ilyet sem ismerek.
2018. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
45%

Magadnak is ellentmondasz. Abból indulsz ki, hogy nektek is vannak elvárásaitok a külsőnkkel kapcsolatban, aztán meg azt írod, hogy mi találjuk ki ezeket.

Egyébként nektek nőknek sokkal fontosabb a külső, mint nekünk férfiaknak. Igen, nekünk is vannak elvárásaink, de azoknak a nők többsége megfelel, nektek meg csak nagyon kevés férfi néz ki elég jól.

2018. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Ez nem ellentmondás. Nem azt írtam, hogy a nőknek nincsenek elvárásaik, hanem, hogy a férfiak egy része azt várja el, hogy ne legyenek.

És azt is írtam, hogy szélsőségekkel vádaskodnak, hogy az összes nőnek az izmos, helyes, magas férfi kell. Jártok ti utcára? Ott is látni párokat, ahol a férfi alacsony, kopaszodik, kövér, csúnyább arcú. De ezeket valahogy nem vagytok hajlandóak észrevenni, és jöttök az ilyen „minden nő felszínes” írásaitokkal.

2018. jún. 2. 13:17
 8/33 anonim ***** válasza:
27%
Egy tanárom egyszer azt mondta: A férfi ha egy fokkal szebb az ördögnél már van esélye a nőknél:D
2018. jún. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
10%

"Jártok ti utcára? Ott is látni párokat, ahol a férfi alacsony, kopaszodik, kövér, csúnyább arcú."

Nem tudom, te melyik bolygón élsz, de én valahogy sose látok ilyet. Persze a pénz mindent felülír.

2018. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
23%

"Nekik lehet válogatni az alapján, hogy egy nő mennyire csinos, vékony, szép-e az arca. "


Kedves kérdező!

Az igazságtalanságot gyűlölöm! Felháborító ez az általánosítás! Én például k-vára nem ezt nézem.


Amúgy meg engem egy jó darabig elküldtek a kevésbé vonzónak tartott csajok is, mert hogy ők jobbra vágynak. Elkezdtem sportolni, lefogytam, és hirtelen a régi csajok, akik szarba se vettek, jöttek..... Elküldtem őket melegebb éghajlatra. És még ők voltak felháborodva...

Ellenben a faszik a kövér kevésbé vonzó csajok után is ugyanúgy loholnak, sok haverom van, tudom miről beszélek, néha nem is értem mit látnak egyes csajokban.


Beszélsz te itt szamárságokat, holott teljesen az ellenkezője igaz annak, amit állítasz.

2018. jún. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!