Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan, mi ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, mi ez az érzés? Az életben nem éreztem még ilyet :S

Figyelt kérdés
Szóval,van egy fiú,aki a legjobb a barátom már egy ideje.Átsegített már egy pár dolgon,ha letört voltam,mindig megvigasztalt valahogy.Úgy féléve egyre jobban kezdett érdekelni,próbáltam hozzá közeledni,bár igaz,ez sose ment,mert nagyon alacsony az önbizalmam.A lényeg,hogy csak rá tudok gondolni,és mikor 3 hete bevallotta,hogy szerelmes belém,nagyon feszült lettem egy időre,egyre kevesebb mindenre tudtam koncentrálni,pedig én 4 dolgot és képes volnék egyszerre csinálni.Az elmúlt napokban letört lettem,mert folyton csak arra gondoltam,hogy ő csak egy barát.Kiráz a hideg,ha rá gondolok,viszont utána,ha azt veszem elő,hogy mennyi mindent megtett értem,melegség tölt el.Most el fogok utazni 4 napra Balatonra,de már ott tartok,hogy nem szeretnék,mert csak vele akarok beszélni.Ijesztő ezt kérdezni,de szerelmes vagyok?Vagy csak tetszik nekem?Furcsa,de ilyet még nem éreztem.A koromat nem szeretném leírni,mert lehet,hogy valaki hülyének nézne,de én magam lány vagyok.(Furcsa is lenne,ha fiú lennék =D)
2010. jún. 17. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
A mint Analógtv
2010. jún. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hormonok dolgoznak.
2010. jún. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Le "mosbyzott" tehát tetszett neked, de mikor bevallota h szeret, megijedtél. Ne félj, ha tetszik neked próbáld meg
2010. jún. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te túlbonyolítod kicsit. Tudom, ez hiprérzékenység, én is ilyen vagyok, de szerintem nagyon egyszerűen megoldható a probléma. Azt írtad "Úgy féléve egyre jobban kezdett érdekelni, próbáltam hozzá közeledni, bár igaz, ez sose ment, mert nagyon alacsony az önbizalmam." Ez erősen arra utal, hogy minimum tetszik neked. Valószínűleg nem számítottál szerelmi vallomásra, és ezért nagyon meglepett, de nehezen tudom elképzelni, hogy nem örültél neki.. Szerintem azért lettél feszült, mert minimum vonzódsz iránta, ezért nagyon nem mindegy neked, hogy ő mit érez irántad. És ez a fordulat mindent megkavart benned. Valószínűleg ha egy olyan srác mondott volna ilyet, aki iránt nem érdeklődsz, akkor nem foglalkoznál ezzel.

Az önbizalom pedig ugyan fontos, de ebben az esetben mellékes tényező. Ugyanis eddig barátok voltatok. És a barátok nem játszanak görcsösen szerepeket egymásnak megfelelni akarásból. Tehát ő tényleg megismert téged, mert az ő társaságában eddig nem játszott szerepet a női önbizalmad megléte vagy hiánya. És beléd is szeretett, de ez a megismerésed után történt! Ezek után semmi okod az önbizalomhiányra vele szemben, persze vágom, hogy ez nem így működik, mert ez nemigen irányítható tudatosan, szóval egyszerűen inkább tedd félre az egész önbizalomkérdést, és helyette hívd fel, találkozz vele, ahogy eddig, de már viselkedhetsz bátran nemcsak barátként:)

Ha szerelmes beléd, akkor mindegy, hogyan közeledsz, mert így is úgy is örülni fog. Érintsd meg néha "véletlenül", simogasd meg a kezét, vagy esetleg – hisz láthatóan neki sincs ellenére az őszinte beszéd és az "önkiadás" – egyszerűen mondd meg neki, hogy tetszik neked, és esetleg megpróbálhatnátok együtt. Ez rád van bízva, lényeg, hogy ne szalaszd el a lehetőséget! Sok sikert!

2010. jún. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

énis jártam már így az egyik fiú 1,5 éve barátom(barát nem járunk) egyre többet voltam vele és jólesett h vele lehettem olyan aranyos aztán feleszméltem h hiányzik ha nincs ott velem.. elmondtam neki h lehet h szerelmes vagyok belé de ezt még énsem tudom. ő benne volt h akkor próbáljuk meg. hát nemsok lett belőle megváltozott a fiú.. egész másvolt mint addig és ezt meg is mondtam neki és inkább hagytuk az egészet.. nem sértődött meg és u. olyan jóban vagyunk de kevesebbet is talizunk szval olyan mint azelőtt:) és nekünk ez így pont jó. ha olyanja van érdeklődik felőlem felhív.. de tudom h mindig számíthatok rá:) örülök h létezik ilyen jó fiú barát:)

16/L

2010. jún. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ja és ezzel nem célzok semmire nem beszéllek le róla és nem is mondom h próbáljátok meg.. ezt döntsd el te:) csak leirtam az én esetem.

előző voltam

2010. jún. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A nők érzelmi lények, a férfiak meg logikai lények. Nálad most a két agyfélteke hadakozik. A racionális, aki barátnak tartja, és az érzelmi, aki vele akar lenni. Asszem egyértelmű.

Dr. Love

2010. jún. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"lemosbyzta" XDD ááá hatalmas XD
2010. jún. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!