Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már ilyen párotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyen párotok? Szakítottatok vele? Javult a helyzet?

Figyelt kérdés

Jöttetek már össze olyan pasival, vagy esetleg pasik nőkkel, aki kifejezetten béna volt a párkapcsolathoz? Meg alapdolgok nem voltak neki magától értetődők? Nem feltétlen azért mert előttetek nem volt sekivel, de akár azért is, hanem mert nem ért hozzá.


Nekem jelenleg az én párom kicsit hasonló, bár elég sokat alakult. Érdekel mások hogy reagálnak le egy ilyet és mennyire éli túl a kapcsolat, lehet-e ebből egy jó kapcsolat. (Az én kapcsolatomról sokat tudnék írni de most direkt nem írok mert a ti tapasztalatotok érdekel).


2018. júl. 8. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Simán javulni fog a helyzet,hiszen tanul tőled. Szerintem emiatt nem kell szakítani,ha csak ennyi hibája van.

Én magam voltam ilyen helyzetben,mert otthon semmire nem tanítottak meg,sokat tanultam a páromtól,alap dolgokat amik számomra ugye ismeretlenek voltak teszem azt pl sütésnél megkérdezni,hogy segíthetek valmiben,kirándulásra készíteni szendvicseket és ilyen banális dolgok, mindig kiakadt rá a párom,de nyilván megtanultam utána,hogy ja ezt így kell :D Amúgy végül szakítottunk sok sok év után,de nem emiatt.

2018. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Volt egy vagy 3 éve. Nagyon gáz volt a helyzet. Az ő esete a tipik anyától elszakadni képtelen, gyepes. 4 hónapig bírtam vele. Eközben egyszersem volt orgazmusom és jobban lefárasztott, mint a saját gyermekem gondozása, a munkám és a háztartás egyben.

Béna volt a sexben,a munka büdös volt neki, életképtelen volt(pl.még egy fájdalomcsillapítót is az anyjával töretett porrá, hogy be tudja venni).

Nem, az ilyen nem változik meg.

2018. júl. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az alap dolog. Neked mi?
2018. júl. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jelen, az exem.


Wikipedia volt az agya, amugy életképtelen, szar az ágyban, nulla empátia, nulla apukaként is

2018. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy volt, nem is tartott sokaig, mert o nem is akart valtoztatni es emberileg is 0 volt.

Az, hogy valaki tapasztalatlan, mas, mint az, hogy 0 erzelmi teren es empatiabol. Ez valahogy osztonosen jon az embernek.

Hany evesek vagytok? Miben nyilvanul meg nala, hogy nem ert hozza? Ez tokre erdekelne.

2018. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, anyuci egyetlen pici fiacskája, ha mondtam neki valamit, mondjuk a főzéssel kapcsolatban (egyébként vendéglátós középiskolába jártam, szóval valamit értek hozzá), akkor én hülye voltam, nekem njncs igazam, mert az anyja máshogy csinálja. Ha valamit mondtam, hogy lenne jó, szintén lehülyézett, majd pár hétre rá az anyja ugyanezt mondta, akkor milyen jó ötlet volt.

Gyűlölöm a milkát, mondtam is neki csomószor, de annyira nem figyelt rám...Évfordulóra egy milka-desszertet kaptam. Semmi mást, míg én minden ünnepre csomót készültem, mindig megleptem valami általam készített kedvességgel is.

Szülinapjára csináltam tortát, csomót dolgoztam vele, azt is fikázta, pedig munka után, este 8-tól hajnali 1-ig csináltam, úgy, hogy másnap is dolgoztam...

Keresni nem keresett, az ágyban hamar elment, de nem gondolta, hogy ki kellene elégítenié ha máshogy nem, kézzel (eleinte szóltam, hogy jól esne, de mivel mindig szólni kellett, betelt a pohár)

2018. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, egy barátnőmnek ilyen a barátja. Javult talán kicsit, de nagyon lassan, pedig már 8 éve vannak együtt. A srác olyan mint egy szobanövény, konkrétan elfelejtette meghívni a saját diplomaosztójára a barátnőmet, mert nem gondolt rá, hogy ez fontos lenne.. no comment. Nagyon fura srác. Soha nem bókol, ajándékot csak úgy vett régen a barátnőmnek szülinapjára, hogy én rángattam el vásárolni, most már azt se vesz neki. Nyaralni soha nem mennek mert nem szeret elmászkálni. Igazából sehova nem járnak, mert a srác nem szeret . Általában döglenek a szobában és játszanak szgépen. Hogy minek van vele, azt a jóég tudja. Én össze se jöttem volna vele.
2018. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt, a kérdést először elolvasva azt gondoltam, hogy én vagyok ilyen mint ami a leírásban szerepel, de a válaszokat elnézve viszont teljesen más vagyok. Nem vagyok céltalan és önálló is vagyok.


Nem tudnám megmondani azt, hogy béna lennék-e vagy sem egy párkapcsolathoz, de a velem történt eseményekből egy külső szemlélő számára az lehet a konklúzió, hogy igen. Viszont ezt az "Meg alapdolgok nem voltak neki magától értetődők" mondást, vagy amolyan leírást már sokszor megkaptam. Sokszor nem tudom, hogy pontosan mi lenne a helyes reakció bizonyos szituációkban és sokszor azt se tudom, hogy mi rosszat tettem, vagy mit rontottam el amiért dühös rám valaki. Nagy valószínűséggel ezeknek a gyerekkorom az oka vagy egyszerűen csak ilyen személyiség vagyok, de alapvetően belül azért nem tartom magam annyira szörnyűnek. Nem is tudom miért írtam ezeket le, de én úgy gondolom, hogy egy kapcsolatban, ha együtt vagyok valakivel és szeretem őt akkor először meg kell próbálni javítani a dolgokon és megbeszélni őket és segíteni a másiknak, mintsem egyből véget vetni és nagy valószínűséggel tovább rombolni a másik fél amúgy is roncs lelkiállapotát. Ezzel nyilván nem azt mondom, hogy egy rossz kapcsolatban ahol az egyik fél nem tesz semmit annak érdekében, hogy jó legyen benne kellene ragadni és pátyolgatni csak pusztán arra céloztam, hogy azért számomra nem annyira fekete és fehér a szeretetem egy ember iránt, hogy ne próbáljam vele megoldani a problémákat és esetleg segíteni neki még olyan alap dolgokban is mint az érzelmek kezelése és megértése. Én viszonylag sokat tanultam ezen a téren az évek során de belül tudom, hogy teljesen más vagyok, mint a legtöbb ember és azt is tudom, ha a legtöbb ember tudná, hogy pontosan mi zajlik bennem lehet elkerülne pár kilométeres körben.


A kérdés szempontjából azt tudom válaszolni, hogy velem szakítottak.

2018. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 peca1000 ***** válasza:
58%
Félig, meddig ilyen voltam, aztán nagyjából kikupálódtam :)
2018. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az én páromnál ez több dologban észrevehető volt. Például mikor randiztunk, akkor vett nekem dolgokat, bár volt hogy nem olyan ajándék volt amit egy randira vennék feltétlen, de volt, hogy vett virágot vagy valamit. Később volt hogy kevésbé, meg amúgy is romlott kicsit a kapcsolatunk, részben én hibámból, részben miatta. Mikor egy amúgy nem nélkülözhetetlen dologra magának kiadott több ezer forintot, akkor nekem rosszul esett hogy nekem meg egy csokit sem hozott. Akkor látta rajtam, hogy elkedvetlenít, és mondtam is neki hogy rosszul esik... azóta kifejezetten a kedvemben akart járni. Máskor meg például az, hogy kezdett egy időben kevésbé figyelni a külsejére... tiszta volt meg ápolt de nem annyira foglalkozott azzal hogy mennyire néz ki jól, mennyire tetszik nekem... nem kell mindig kiöltözni nem arról van szó, de szerintem egy pasi is figyelhetne ilyesmire. Meg én például ezt alapnak tartom, hogy szeretné valaki ha a párjának tetszene. Mikor megdicsértem bizonyos cuccait, akkor neki is jól esett és igyekezett hasonlókat venni, meg odafigyelt hogy néz ki hogy nekem is vonzóbb legyen meg látta hogy én is odafigyelek magamra. Ami engem zavart kicsit, bár ez emberfüggő, az az hogy bár városon belül sokféle programot csináltunk már és jól érzem vele magam, hiányoltam valami messzibb programot, de nem volt egyszerű rávenni hogy menjünk el máshova. Nekem például ez is alap lenne, hogy valami új programot, új helyet próbáljak ki a párommal, de mindenki máshogy gondolkodik. Meg, ami eléggé rossz érzést keltett bennem, az az hogy amikor olyan volt a helyzet, akkor sem mutatott be bizonyos embereknek. Bemutatott az anyukájának, egy haverjának, egy kolléga is látott minket, mások is tudnak kettőnkről szóval nem titkol de például mikor egy régi ismerősével elment mellettem, mondta neki hogy velem jár, de nem mutatott be neki. Szerintem ez olyan béna.... Már akkor mindegy lett volna ha bemutat. Utólag szóvá tettem neki, hogy szerintem illett volna bemutasson és amúgy is ott mentek el mellettem (igaz hogy az ismerős már ment hazafele de egy gyors bemutatás nem sok idő) és beismerte hogy hülyén kezelte a helyzetet. Persze lehet én akarok túl sokat, de nekem például ezek a dolgai kifejezetten bénák és bunkók. Más dolgokban meg annyit változott és annyi mindent megtesz értem, hogy nem biztos hogy más is mind megtenné: mellettem van a bajban, számíthatok a segítségére, segít ha beteg vagyok , elmondhatok neki dolgokat, nekem ez sokat számít. Elment valahova csak az én kedvemért, mikor sütött, volt, hogy azt is miattam, pedig nem egy konyhamániás. Ha fáradtan ért haza a munkából, akkor is segített nekem, amiben kértem. A kapcsolatunk elején többet dolgozott mint most, még akkor is mikor nem lett volna muszáj, szerintem volt benne valami munkamánia (most nem részletezem) de miután elmondtam neki párszor, hajlandó volt rám több időt szánni, többet pihenni, jobban beosztani az idejét és elmondta hogy mielőtt megismert, még inkább ilyen volt.

Szóval bizonyos dolgai nekem nagyon idegesítőek voltak, de amúgy nagyon sokat alakult miattam.

2018. júl. 8. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!