Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy átlagos nő mennyi ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos nő mennyi ideig van szexuálisan egyedül?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, hogy nincs párkapcsolata, hanem úgy, hogy nincs egy izmos helyes srác aki kezelgeti, nem nyomulnak rá napi 5en, nem húzza meg valami random fuckboy egy buliban, stb.
2018. júl. 8. 14:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
90%

Nem unjátok még?


Naponta ugyanazok a kérdések.

2018. júl. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
98%

Kérdezd meg a KSH-t, hát ha tudnak adni valami statisztikai adatot.


Honnan tudhatnánk? Egyén függvénye.

2018. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
20%

0 nap. 0 ora.

Egy not minsig ostromolnak.

2018. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
2%

Szerintem max egy napig.

Bár majd a lányok nyilatkoznak erről.

2018. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
90%
Döntés kérdése. Én is kufircolhatnék minden nap,megvan a lehetőségem, de nem. Inkább ritkábban,de az olyan férfival, aki normális
2018. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
24%
Idióták vagytok ! Nők nem húspiac!
2018. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
72%
Ez elég egyszerű. Ha nem vagyok párkapcsolatban, nem szokott lenni szexuális életem sem. A leghosszabb idő eddig 1 év volt.
2018. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
98%
Évek óta egyedül vagyok szexuálisan, de nem azért, mert nem lennének olyanok, akik eljönnének hozzám, vagy invitálnak kellemes időtöltésre, hanem mert úgy döntöttem, hogy párkapcsolat keretein belül szeretnék szexuális életet élni. A "kezelgetni vágyó" férfiak nem az én utaim.
2018. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
23%
Én ronda vagyok, mégis mindig van legalább 3 önfeláldozó jelentkező. Volt, hogy egy évig voltam egyedül, mert egyik sem érte el azt a színvonalat szellemileg-lelkileg, amit én igénylek.
2018. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel két éve.
2018. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!