Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, szerintetek hátrány ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szerintetek hátrány ha egy férfi izzadós?

Figyelt kérdés
2018. júl. 8. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Neked ezért fizetnek?
2018. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hormonprobléma? Esetleg kövér az illető?


Sok minden miatt lehet valaki izzadós. Az okára lennék először kíváncsi, hogy miért.


"A fokozott izzadás okai A fokozott verejtékezés lehet egyes betegségek tünete is, de társulhat bizonyos állapotokhoz vagy életmódbeli szokásokhoz is. Gyakran előfordul fokozott verejtékezés kövérség esetén, mert az állandó többletterhet jelent a szervezet számára. Fokozott verejtékezés előfordulhat még nagyobb mérvű alkoholfogyasztás, erős cigarettázás, rendszeres aszpirinfogyasztás esetén is. A pszichés problémák, a szorongás gyakran jár izzadékonysággal. A nők esetében a hormonális változások hatására fokozott verejtékezés következhet be a menstruáció, illetve a klimax idején. Gyakori jelenség a pubertáskori, főleg hónaljban jelentkező verejtékezés, amit az ún. apokrin mirigyek fejlődése, fokozott működése okoz. A fenti esetekben a fokozott izzadás a szervezet természetes reakciója, ám - ritkábban - valamilyen betegség egyik tünete is lehet.


Részletek: [link]

2018. júl. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te minden bizonnyal erőteljesen izzadsz, hogy folytonos közléskényszered, feltűnési viszketegséged van az oldalon.
2018. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha látványosan sokat izzad (átáznak a ruhái, ömlik a fejéről a víz), akkor engem nem igazán vonzana az illető. Ha normális keretek között beszélük fokozott izzadásról (mondjuk melegben, edzés közben, idegesség miatt) és az illető odafigyel, hogy minimalizálja a dolgot (dezodor használatával), akkor nem zavar.
2018. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3-as.Látom engem is megtalált a gyűlöletkommandó. Netán cenzor teccik lenni?
2018. júl. 8. 16:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Van aki idegi alapon izzad. Az én ismerettségi körömben is. Ő inkább mindenhova visz magával plusz pólót. Ahogy teheti mosakszik. Megoldja, hogy ne legyen zavaró.

Nem,nem zavar,amennyiben foglalkozik a dologgal.

2018. júl. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem hátrány. hiába figyel oda magára, mindig nem cserélhet inget/pólót. Ha látszik,hogy izzadságfoltos az ing kevésbé vonzó...pedig sokan nem tehetnek erről.

Ráadásul az izzadságnak szaga van a látvány mellett.

Ha ehhez még lábizzadás is párosul még kellemetlenebb.


De odafigyeléssel, megtalálva az egyedi kezelési módszert, illatszereket, szőrtelenít esetleg, korrigálható a helyzet.

2018. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van, akinél igen, mert az igénytelenséget látja benne és/vagy undorítónak tartja.

Én nem tartom annak, lehet, azért, mert én is izzadós típus vagyok nőben. Még kutatom az okát (most épp túlsúlyos vagyok, de egészséges BMI-vel is ugyanígy verejtékeztem, és kifejezetten egészségesen táplálkozom már egy jó ideje), és hónaljon tudom kezelni, ill. ha nem muszáj, nem veszek fel nyáron műszaálas cuccot. A baj inkább az arcommal van - nyáron, ill. ha sokat mozgok és úgy megyek hidegből melegbe vagy fordítva, eléggé izzadok arcon. Persze ahogy tudom, törlöm, igyekszem nem túl izzasztó arckrémet kenni rá stb.


Párom is ilyen, talán ő még izzadósabb, mint én. Engem nem undorít el, hogy verejtékezik, mert nem büdös az izzadtsága. Annyi van összesen, hogy nem fekszünk össze, ha bármelyikünk is nagyon izzad, hanem előtte fürdés/tusolás és megtörölközünk.

2018. júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem
2018. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem..de próbáljon meg ellen mindent..egészséges étkezés vitaminok, ha kell a hús mellőzése..erős aluminiumos deók pl. exodor..szóval tegyen ellene tudom h nehéz és megértem mert sajnos ez egy kellemetlen állapot..kipróbáltad más a klorofil kapszulákat? az izzadásra nem hat de legalább nem leszel büdös pár óráig állítólag..nézz utána..sok sikert előre is, remélem sikerül az állapotodat kezelned..
2019. ápr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!