Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert mondta ezt nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondta ezt nekem?

Figyelt kérdés

Hétvegi csaladi osszejovetelen ecseteltem hogy nekem az apolo fiuk jonnek be .meg ugy altalaban az egyenruha jon be . És barátnomnek a pasija oda mondta nekem , hogy akkor most o is legyen apolo ?mimdenki elott . A baratnom is hallotta de o nem foglalkozott vele .

Ki akart velem kezdeni ? Vagx miert mondta ?



2018. júl. 8. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom. Telepatikus képességek hiányában nem látok a fejébe és a sztoriból sem tudok nálad többet. Elég lett akkor volna visszakérdezned, hogy "ezt miért mondod?" és voilá, máris megvan a válasz.
2018. júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos csak viccelt ,ilyen a humora.

-_- Ha komoly lenne nem nyíltan a barátnője elött tette volna hanem kettesben veled személyesen.

2018. júl. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!