Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyanút adhat az, ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanút adhat az, ha nincs szex, csak (. )?

Figyelt kérdés

2. hónapja, h már nem szedek fogamzásgátlót és áttértünk a gumira a vőlegényemmel. Az első hónapban (amikor már nem szedtem a tablettát) említette, h kicsit tart így a szextől (persze nem ellenezte egy percig sem a tablettaszedés befejezését), mert h van, h a gumi szorítja vagy nagyon nehezen megy el miatta, esetleg, h "lankadni" kezd. Persze, nehezebben húzta fel a gumit, de nem volt semmi probléma az elélvezéssel. Azóta folyton csak pettingezéssel van egyik-másikunk kielégítve.. Kérdeztem tőle, h így neki nem kényelmes? Vagy, h mi a gond? Ő annyival lezárja, h nem zavarja a gumi, minden rendben van így.

Pár napja feszült is, hülyeségeken összeveszik velem, bevallotta, h a telefonomba is mostanában belenéz... Vaj lehet a füle mögött, h ennyire nem találja a helyét? Mik a tapasztalatok? Természetesen ezt nem hagyom annyiban, továbbra is próbálkozni fogok, h megtudjam mi a gond, viszont érdekelnének a vélemények/tapasztalatok.


Köszönöm a normális válaszokat!


2018. júl. 11. 10:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%
Utálja a gumit, de hajlandó megbeszélni veled, hogy gond van, és keressetek C tervet a védekezésre.
2018. júl. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Várom a C terveket is :) Sajnos hormonokat nem kaphatok semmilyen formában. Megszakításos védekezés meg ugye nem védekezés... :)
2018. júl. 11. 10:34
 3/23 anonim ***** válasza:
33%

Hüvelykúp,hüvelygyűrű,spirál,méhsapka,Pharmatex vagy a vőlegényed vazektómiára menjen(végleges).

Ilyenkor bánom miért nincsen nekünk férfiaknak fogamzásgátló,megoldana mindent.

2018. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

na igen ...én is szívesen szednék fogamzáshátlót férfiként...


Nekem is gond volt a gumi mikor a barátnőm elhagyta a fogamzásgátlót, mert szorított is kicsit, és így néha lelankadt úgymond :)

De lassan hozzászoktam.


Aztán spirál lett neki.

2018. júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

A Pharmatex-en gondolkodtam már, mivel hormonmentes. Szégyen-nem szégyen, de nőként fogalmam sincs, h pl. hüvelygyűrű van-e hormonmentes változatban... :)


Azért nem ti szedtek tablettát, mert a férfiak 95%-a elfelejtené szedni :D :D :D

2018. júl. 11. 10:42
 6/23 A kérdező kommentje:
A spirál tudtommal 5-10 évig nyújt védelmet és olyan nőknek ajánlják akik szültek már :) Én viszont még csak 24 vagyok és tervben van a baba kb. 3-4 év között.
2018. júl. 11. 10:45
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezzél rá a spirálra,szerintem megoldható.


ÉN férfiként soha nem felejteném el beszedni ha lenne nekünk :)


Amúgy én soha nem támogattam,hogy egy nő szedje azt a sz_rt,káros nagyon,tönkrevágja a szervezetet.

Vagy nem tudom olyanról is hallottam,hogy a férinek betesznek egy ,,tiplit" aztán ha majd gyereket akar akkor kiszedik.Nem tudom van-e ilyen.

2018. júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogyan utalhat valamire... Nyilvánvalóan valami nincs rendben, valószínűleg a gumi lesz a probléma, csak sajnos nálatok nem működik az őszinte kommunikáció. Szerintem konzultálj a nőgyógyászoddal...
2018. júl. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 próbálokkedveslenni ***** válasza:
20%

"Azért nem ti szedtek tablettát, mert a férfiak 95%-a elfelejtené szedni :D :D :D"

Kezdjük ott, hogy nincs még működő fogamzásgátló tabletta férfiak részére. Tehát nagyon nem arról van szó, hogy elfelejtenék. Persze sötét vagy a témához, ezért ezt elnézzük neked.


"A megszakításos védekezés, nem védekezés."

Ez sincs így teljesen, ahogy mondod. Az előváladék csak akkor tartalmaz spermiumot, ha egy korábbi ejakulációból maradt a csőben (pisilés és mosdás után nem marad 1 db se). Tehát amennyiben a csóka nem lő beléd, nem leszel terhes. Persze ettől még vannak idióták, akik ezt nem tudják megvalósítani.


"pharmatex"

Ezt csakis megszakításos védekezéssel szabad használni. Önmagában ha teli lő a pasas, akkor simán lehetsz terhes, mert van, hogy nem megfelelően működik.

Na meg rengeteg nő panaszkodik csípős érzésre a használatánál, ami miatt nem tudja élvezni a szexet.


"vagy a vőlegényed vazektómiára menjen(végleges)."

Magyarországon 2014 óta nem lehet önszántadból vazektómiát csináltatni. Állambácsi ezzel próbálja meg ösztökélni a népet a gyermekvállalásra. 40 év felett - 3 saját gyerek után illetve orvosi javaslatra lehet csináltatni csak. Az orvost viszont elmarasztalják, ha kiderül, hogy semmi sem indokolja a műveletet (csak annyi, hogy nem akarsz gyereket).

Persze másik országban megcsináltatható a dolog minden gond nélkül.


Kaptál még alternatívákat, de inkább a nőgyógyászoddal konzultálj ez ügyben.

Amihez nem kell nődoki, az a női óvszer. Kicsit furább látványra, de ugyanúgy működik, mint a férfi óvszer, csak te helyezed fel magadnak. Nézz utána.

2018. júl. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Pharmatex-et ne használj, rengetegen esnek teherbe vele. Olvass csak utána mennyi Pharmatex bébi van.
2018. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!