Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek csinál ilyeneket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek csinál ilyeneket, ha nem vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
Ha huzamosabb ideig nem találkozok a pasival ( nem vagyunk együtt "csak" szex van köztünk), akkor miért írogat meg próbál vmilyen kontaktot felvenni? Szerintetek belefér? Vagy direkt csinálhatja, nehogy más után nézzek?

2018. júl. 10. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Kislány, a tinikapcsolat rovat lejjebb található!


1. d..gni jó vagy

2. miért nem vele beszéled meg? szádat kommunikációra is jó lenne ha használnád!

3. mi honnan tudhatnánk, hogy mit miért csinál?

4. talán látja, hogy milyen naiv éretlen kislány vagy, akit könnyű kihasználni

2018. júl. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Hogy ne felejtsd el, hogy lestopolta a lyukad.
2018. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem kérdezd meg tőle. Felnőtt emberek vagytok. Ha a szexkapcsolatot megtudtátok beszélni, akkor szerintem ezt is megfogjátok. Mond el neki, hogy kíváncsi vagy erre, érdekel téged.
2018. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Na én a pasi oldalán voltam:azért kerestem mert úgy gondoltam egy minimális emberi kontaktot és érdeklődést fent szeretnék tartani hogy egyrészt tudja hogy képben vagyok és még szexelünk,másrészt ezt tartottam emberinek.
2018. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!