Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szöktetés dolgot a fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szöktetés dolgot a fiúnak vagy a lánynak kell felhoznia?

Figyelt kérdés

Roma szokás. A lány elszökik a fiúval.

De ezt melyiknek kell felhozni?

A lány mondja a fiúnak hogy szöktess el vagy a fiú mondja?


2018. júl. 11. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
A lánynak kell elrabolnia a fiút...
2018. júl. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Általában a fiú szökteti a lányt az anyósárkánytól :D
2018. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom. De melyikük mondja a másiknak hogy ez legyen?
2018. júl. 11. 16:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Roma vagyok,hogy ki hozza fel ezt nem tudom. Ma már ez kevésbé szokás. De a családi történetekben hallottam mind a két a verziót.

Ez úgy működött,hogy tiltott szerelembe estek,ha a szülők nem engedték akkor valahogy egyértelmű volt a szöktetés.

2018. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még annyi,hogy általában ez úgy volt,hogy házassági szandékkal szöktette meg a lányt,tehát ily módon akkor vehetjük,hogy a fiú hozta fel.
2018. júl. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában a fiú szokta felhozni. De azt hozzá kell tenni, hogy utána egész életében igényt tart a lányra.
2018. júl. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Közös megegyezésen alapuló dolog. Ha a szülők tiltják őket akkor megszökik a lány otthonról a fiúhoz. Ez nem csak egy szép cigány szokás. Ilyenkor komoly családi háborúk/verekedések lesznek. Ez komoly dolog nem "csak egy szokás". Tök mindegy ki hozza fel nincs jelentősége.
2018. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fiú hozza fel és a lány belemegy
2018. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!