Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak merjek így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak merjek így belemenni egy kapcsolatba és anyámék?

Figyelt kérdés

a lényeg az (előre is bocsánat ha kicsit hosszú lesz)

van egy fiú nevezzük Péternek én nagyon szeretem és az anna bálon ismerkedtünk meg ami nemrég volt nálunk a szüreti fesztiválon és nagyon megkedveltem sokat találkoztunk ám de kiderült hogy ők a szomszéd tanyán lakó (nevezzük mondjuk így őket) Baloghéknak a fia akivel a mi családunk nagyon rosszban van mert mindig egymás ellen voltak a családjaink meg egyenesen "háboruztak" régebben még a földek miatt is de én nagyon szeretem a Pétert egyedül a nagymamámnak mondtam el meg itt a helyi gyülekezetbe a papunknak hogy mennyire odáig vagyok érte és szeretem és ő is engem Péter viszont azt mondta nekem hogy a család nem állhat az utunkba és hogy ő eladná két marháját meg van pár libájuk ami nélkülözhető és felszöktetne budapestre hogy ott éljünk de én kicsit félek ettől és mi lesz a családdal és azután? én mindig falun éltem a nagyvárostól is félek ott mit csinálnánk?

ti mit tennétek a helyemben?



2014. okt. 15. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Óhhh, Rómeó és Júlia...
2014. okt. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az Anna bál nagy A tudod a magyar nyelvben nevezzük így őket
2014. okt. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi ez, 1723-at írunk?
2014. okt. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

hozzáteszem a nagymamám ellenzi a kapcsolatot meg hogy majd megszólnak érte minket meg hogy a családunk hírneve

egyedül a pap mondta hogy ne foglalkozzak a rossz nyelvekkel és a szerelmünket meg kell élni mert isten adta de én félek hogy mi lesz így :(

2014. okt. 15. 15:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Mennyiért adjátok a marhákat? Érdekelne! Marhalevél van hozzájuk?
2014. okt. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem koltozz oda a Peterhez, es probaljatok ki, hogy mukodik-e a kapcsolatotok. Ne foglalkozz senkivel, ha ti ketten ugy erzitek probaljatok meg egyutt.. ha eleinte haragszanak is ratok, a vegen megbekel mindenki, minden csoda 3 napig szokott tartani. Majd megharagszanak rad, egy ideig nem beszelnek hozzad, aztan majd megenyhul mindenki, ez igy szokott lenni.. De ha mindig Falun eltel akkor ne menj fel Pestre lakni, mert dragak az alberletek, es szerintem munkat se konnyu talalni. Ne foglalkozzal a pletykalkodasokkal, meg ha megharagszanak rad, majd megbekulnek, es elfogadjak a dolgot.
2014. okt. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
biztos hogy nem költözhetnék Péterékhez őt kitagadnánk meg mindkettőnket elkergetnének az is biztos és az én szüleimmel is biztos ez lenne arról nem is szólva hogy az egész falu is biztos a szájára venne az meg egyikőnknek se hiányzik
2014. okt. 15. 15:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor elsobb csak titokba utazzatok fel Pestre es keressetek megfelelo alberletet es munkat, es ugy menjetek fel. De nem akarom elhinni, hogy ez nem vicc, hogy vannak meg ilyen elmaradott faluk, hogy masoknak az eletebe igy beleszolnanak, es a szulok is, hogy ilyen eloitelettel legyenek es egy kapcsolatot ez miatt ne engedjenek. Ez kulonben szamomra hihetetlen. Azert elotte beszelj a szuleiddel, hatha megenyhulnek.
2014. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szopós borjú nincs eladó?
2014. okt. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tisztára mint egy regény :D, filmesítsétek meg a történetet és kaszáltok egy csomót. :)
2014. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!