Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondana egy 100 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondana egy 100 évvel ezelőttről idekeveredett nő egy mai nőnek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 11. 16:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Öltözz fel!
2018. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%
Legyen tartásod, és őrizd meg a nőiességedet!
2018. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
I. világháború utáni nő? És milyen országbeli nő? Óriásiak voltak ugyanis a kulturális különbségek 100 évvel ezelőtt az egyes országok között, sokkal nagyobbak, mint manapság. Vagy. Képzelj el egy akkori, mondjuk bosnyák nőt, vagy egy akkori bécsi nőt, vagy prágai nőt. Ugyanabban az országban éltek (Osztrák-Magyar Monarchia), mégis valószínűleg teljesen másképp vélekedtek az életről.
2018. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem megkergülne a sok jó pasitól. Az ő korában mindenki mosdatlan volt és büdös a mostani férfiakhoz képest.
2018. júl. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, hogy MILYEN nőre gondolsz.

Nem mindegy, hogy román tanyasi parasztasszony, vagy egy gazdag, haladó gondolkodású new yorker nőről van szó.

2018. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Egy városi átlagos nőre gondoltam.
2018. júl. 11. 16:49
 7/20 anonim ***** válasza:
69%

Ha magyar nőről is van szó, ott is számít, hogy polgári vagy paraszt családból származott.

Ha paraszti családból, talán valami ilyesmit:" öltözzé' fel te pucér pitsájú cemende, a' uradnak mutogassajad magadat!"


Ha polgári / elszegényesedett nemesi családból való: " Egy nő a szegénységében is őrizze meg a méltóságát és ne öltözzön úgy, mint holmi prostituált , csak mértékkel igyon és használja ki a lehetőségeit, tanuljon."


Persze ez csak a nagy átlagra vonatkozik.

2018. júl. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
31%
Azt, hogy becsülje meg a szabadságát és viselkedjen nőhöz méltóan.
2018. júl. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem megkérdezné hogy milyen, hogy önálló egzisztenciám van, úgy tanulhattam egyetemen, hogy nem néztek ki miatta, sőt leesne az álla, ha megtudná, hogy manapság a nők tanultabbak, mint a férfiak. Közös téma viszont lehetne, hogy a népünk hazaárulónak tart minket, ha nem vállalunk gyereket.
2018. júl. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem azt, hogy becsülje meg a helyzetét, a szabadságát, tanuljon és dolgozzon.
2018. júl. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!