Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mit ad vissza ez a szám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mit ad vissza ez a szám?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=4JX-hklvQQ8 ALVIN ÉS A MÓKUSOK • SAJNÁLOM

olyan személy rakta ki aki számomra fontos



2018. júl. 12. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi köze a szerelemhez, csak mondom.
2018. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat az elvesztegett idot tuti nem
2018. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy tinik vagytok és mindenben a szerelmet, meg a célozgatást akarjátok látni. Ez politika, sorry.
2018. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd, ha volt köztetek ezzel kapcsolatos beszélgetés, akkor lehet hogy ez a válasza. Kapott esetleg kritikát arra, amit eddig elért és mondta neki valaki, hogy csak diplomás pasiként válogathat a nők közt vagy nem tudom, annyira nem érintett meg a szám, hogy végighallgassam, de ha úgy érzed, válaszolt valamire, akkor biztosan jól érzed, mi nem tudjuk a körülményeket. Én is üzengettem ilyen nyilvános FB megosztásokkal valakinek, és célba ért, nagyon is. Választ is kaptam:)
2018. júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!