Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félreertettem egyférfit, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreertettem egyférfit, azt hittem többet akar, hogyan lepjek tul a szegyenen?

Figyelt kérdés

Elhalmozott mindennel , emiatt nem igazan hittem hogy csakembersegböl teszi , mert meg ilyennel nem talalkoztam, de amúgy van nekitársa es mint nö nemkellek

Mit lehet tenni ?



2018. júl. 13. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Férfiak szerinted hogyan lépnek túl az elutasítás okozta szégyenen?

"Lépj tovább!"

2018. júl. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Emiatt nem hiszem, hogy szégyenkezned kellene. Elég félreérthetően viselkedett a férfi, szóval ne érezd maga ezért sz@rul.
2018. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Nincs okod szégyenkezni, szereztél egy rossz tapasztalatot, amit fel kell dolgoznod. Beleélted magad valamibe, ő vagy tudatosa,n vagy tudat alatt, vagy jó, vagy rossz szándékkal azt tette, amit tett, te pedig többet éreztél iránta. Közhely, de az idő majd segíteni fog. Ősszel én is majdnem belehaltam, amikor lepattintott egy csaj, akibe totál belezúgtam, és aki vevő volt a közeledésemre, sőt ő is elég félreérhetően viselkedett, aztán meg kiderült, hogy nem független, és hogy ennyi volt. Aztán idővel könnyebb lett, más problémák kiszorították őt az életemből, neked is segíteni fog az idő. Esetleg beszélgess a barátnőiddel, csináljatok közös programot, ahol is kicsit elfelejtheted, ami történt.
2018. júl. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%

Alapból nem értem a szitut. Ha nem akart semmit akkor miért halmozott el mindennel egy "idegen" nőt? Emberségből sem halmozok el csak úgy senkit.

Sosem kérdezted meg tőle, hogy mit miért kapsz...?

2018. júl. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Osztom Jaguár kérdését. Miért halmozott el ajándékokkal?

Nem csodálom, hogy félreértetted. Kicsit furcsa ez a story...

2018. júl. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!