Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akar tőlem? Félreértettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? Félreértettem vagy mi történhetett?

Figyelt kérdés

van egy srác akivel egy suliba jártunk de akkoriban nem dumáltunk soha....most ismertük meg jobban egymást egy fél éve...nagyon jól elvagyunk, szeretjük egymás társaságát, jókat beszélgetünk. mondta hogy szép vagyok, megölelt, szóval voltak jelek is amiből ez gondolom hogy bejövök neki, de mégis olyan furcsa...néha ránézek és csak meredten néz rám és nem mond semmit sem....néha olyan mintha nem is bírna vagy nem is tudom...

különös ez nekem....

most akkor bejövök neki vagy sem?azt várja hogy én lépjek vagy mégis mi a baj? lehet hogy csak én értettem félre? (de azt nem hiszem mert elég nehéz félreérteni ha azt mondja hogy tetszem neki....)

szerintetek?


2009. máj. 16. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztonyára tetszel neki. Azért lehet ilyen a viselkedése, mert nem biztos benne, hogy ő bejön-e neked. Te is küldj felé jeleket, biztasd, a pasiknak szükségük van egy kis nógatásra! :-)
2009. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

sztem már ő is levágta hogy nekem bejön....

csak olyan lassú ez az egész...:S

2009. máj. 16. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:
nem ismerem pontosan a helyzetet, így nehéz következtetéseket levonni. de attól még hogy azt mondta nekem pl vmelyik barátom, hogy szép vagyok, én attól még soha nem hittem hogy össze akar jönni velem. csak szimplán tett egy megjegyzést. végülis ha jóban vagytok már több ideje, mondhatni azt is hogy összebarátkoztatok, akkor már megengedi magának hogy csak őszintén megmondja a véleményét végülis. legalábbis én a fiú barátaim megjegyzéseit mindig így fogtam fel. ez még nem garancia arra hogy szerelmes beléd, vagyis kapcsolatot akarna veled. de ettől güggetlenül lehet, h azt is akar. lassan derítsd fel valahogy. ha neked ez túé lassú, akkor közeledj te felé.
2009. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem gondolom hogy szerelmes lenne belém vagy ilyesmi...csak elég egyértelmű jeleket adott arra hogy nem havernak akar hanem vmi komolyabbnak....

ezért nemtom hogy most nekem kellene jeleket adnom, vagy közlednem...:S

2009. máj. 16. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha van elég bátorságod akkor a legegyszerűbb ha rákérdezel:) De szerintem bejösz neki.


19/F

2009. máj. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!