Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit választanál? Kielégítenéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanál? Kielégítenéd a párod perverzebb vágyait, vagy elvárnád, hogy fojtsa el és csendben szenvedjen velük?

Figyelt kérdés

F


Valóban perverz dolgokról van szó:

katéter, lábfétis, anál, kikötözés.


2018. júl. 14. 23:00
1 2
 11/16 peca1000 ***** válasza:
16%

Engedd meg neki, hogy keressen magának olyan szeretőt, akivel ezt kiélheti.


Már ha tènyleg fontos neked.


Veled meg marad a normál szex.


Ha ez így nem jó, akkor szakítás.


Ja és legközelebb, ha ismerkedsz, az elején kérdezz rá, hogy van e valami perverziója.

2018. júl. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%
Szakítanék, ahogy ezeket kimondja. Hisz teljesen más ember lesz így. Mintha látnál egy csodaszép nőt, az levenné a cipőjét, és a lába tocsogna a gennytől és gombától.
2018. júl. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%

Jaj szegény... szenvedjen a vágyaival?

Szerintem ne szenvedjen, biztosan talál olyat, aki hasonlókra vágyik.

2018. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Perverziótól függ. Van, amiben én is benne lennék (pl. ezek közül, ha a kikötözés lájtos, tehát nekem nem fáj konkrétan, ill. anált is), de van, amitől hányingerem van, és sosem tenném meg (itt pl. a katéter ilyen meg bármilyen olyan fétis, aminek a kielégítése nélkül nem tud elmenni).
2018. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem várnám el, hogy fojtsa el. Ha olyan perverziókról lenne szó, amiket kölcsönösen tudnánk élvezni, engem is érdekelnének, akkor szívesen kipróbálnám vele. Ha pedig nem olyasmi, amire nyitott lennék, akkor inkább szakítanék, hogy találhasson egy olyan társat, aki jobban illik hozzá, hasonlóak a vágyaik.
2018. júl. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szóval belemennék abba, hogy egy felfújható nőként kezeljen?


A "párom"???

2018. júl. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!