Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 út van. Szex egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 út van. Szex egy olyan nővel/férfival aki pénzes, ellát egy egésznap bármivel, de te undorodsz tőle. Vagy szex egy olyan nővel/ferfival akinek vágysz a szeretetére, de szarba se vesz téged. Mit választanál?

Figyelt kérdés
2017. júl. 25. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Várok a harmadik lehetőségre, ahol kölcsönös a dolog, mert naív vagyok. Aztán egyedül halok meg :D
2017. júl. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az elsőt

a testi fájdalmat undort könnyeb elviselni naponta pár percre mint nonstop a lelkit


ráadásul az első esetben kompenzálja is a testi bajaid az anyagi világban elérhető joságokkal


de a második esetben semmit nem kapsz lelkileg vissza ami kicsit is ellensúlyozná a gyötrelmet

2017. júl. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem. Én is várok, teszek azért, hogy olyannal jöjjek össze, akivel minden stimmel.


Mind a két útra jellemző a k.rválkodás, a megalkuvás, a lealacsonyodás, a nem szeretem, becsülöm, tisztelem saját magamat, papucsság.

2017. júl. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Men Going Their Own Way
2017. júl. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem stimmel a kérdés, az első verzió még előfordulhat, de a második, ha "szarba sem vesz" valaki engem, akkor miért szexelne velem?
2017. júl. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg olyan szitu van, hogy muszáj választanom, tehát mondjuk túszként vagyok tartva, és ha nem teszem meg, megölik a kisállatomat stb., akkor a 2.-at választanám. Nem tudnék olyan emberrel lefeküdni, akitől sugárban hányok.


Ha nem ilyen drasztikus a helyzet, akkor egyiket sem.

2017. júl. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A másodikat. Ha van valaki, akire vágyom, nyilván azzal leszek, nem azzal, akitől undorodom.


Amúgy egyedül maradok, ha nem muszáj dönteni

2017. júl. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A második tulajdonképpen egy szeretői kapcsolat? Mert akkor sokan választják. Az első meg egy kitartó partner lenne? Akkor inkább a második, inkább a szeretője vagyok valakinek aki csak használ, mint a kitartottja valakinek aki a lábaim elé teszi a csillagos eget, de egy undorító vénember,mondjuk.

Amúgy meg ez két véglet, és a másodikat sem szívesen választanám, csak én szerelem nélkül nem tudok kapcsolatot elképzelni. Nyilván az ideális az lenne hogy a szerelem kölcsönös.

2017. júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!