Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy pasinak van túlsúlya, akkor az "cuki" meg "macis", de ha egy nőre feljön akár csak 5 kg, akkor a férfiak már kongatják a vészharangokat?

Figyelt kérdés
Sok pocakos pasast látok vékony, kislányos testű nővel. Nos szerintük a párjuk cuki macis, jó hozzábújni stb. De ha egy nő szed fel túlsúlyt, akkor a pasik már pánikolnak, hogy jön a narancsbőr meg a stria, és "kezdj el fogyózni asszony mert mész lefele a lejtőn"...

2018. júl. 15. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Én még sosem láttam olyan férfit,akit néhány plusz kg elijesztett volna. A súly téma a nök mániája,a nök gyártanak nevetséges elméleteket arròl,hogy a testsúlyuktól függ a boldogságuk,a szépségük,a párkapcsolatuk,az "értékük",

minden...egy férfi általában le se szarja,hogy a nöje 58 vagy 63 kg.

2018. júl. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%

Én nem tojnám le hány kg. magasságfüggő, hogy 58, vagy 63 számára az ideális. Azt nem értem, ha látja magán, hogy hízik, akkor miért nem áll le a zabálással.

Kapcsolatig adja a formáját, de ha összejött a sráccal utána akkor igénytelenné válik a legtöbb. Úgy gondolják lehet lazítani. Utána jön a köv gyk kérdés, hogy a barátom vajon impotens lett? Nem áll fel neki!

2018. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nos, akkor tisztázzuk. Én nem kaptam soha megjegyzést, annak ellenére sem, hogy pl az egyik kapcsolatom kezdete után 2 évvel, mikor egyetemre mentem, felszedtem kb 8 kilót. Szóval nem valamiféle csalódás miatt írtam ide.

A kérdésemet néhány itteni topik, és egy-két párocska látványa ihlette.

Magát a problémát az is alátámasztja, hogy egyből mindenki engem, vagyis a nőt támadja, de a másik nemről senki sem ír. Félelmetes itt a kettős mérce. :)

2018. júl. 15. 15:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Úristen, kérdező, ha nem töröltetnéd ész nélkül a kommenteket, akkor feltűnt volna, hogy én azzal kezdtem, hogy MIND A KÉT NEMNÉL undorítónak tartom az elhízást! Lustaságnak és egészségtelenségnek tartom.


És bezzeg arra nem válaszoltál, hogy vajon miért olyan bonyolult megtartani a súlyodat, miért kell hízni.


De neked is hangsúlyozom, hogy nem az itteni frusztrált emberek kérdéseiből kell kiindulni, mert nagyon sok a megtévesztő és hamis kérdés.

2018. júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sose paráztam ezen. A szépség elmulik. Engem a striák se zavarnak. Szóval mindíg vannak kivételek. Csak meg kell találni azt az embert aki az adott lányt szereti és elfogadja. De persze ezek a férfiak nem mindíg Adonisz testüek. De mindegy.
2018. júl. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úristen...most ekkora nagy bűn hogy hízik valaki 5-10kg? Valami törvényt sért vagy miért ekkora baj ez? Miért elhízás az ha valaki 58kg és felszed magára 10kg? 68kg még egyáltalán nem elhízott. Komolyan szégyen. Azért van annyi gebe csaj mert a pasiknak meg kell felelni.
2018. júl. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nőknek a centik a fontosak, a férfiaknak meg a kilók. Ennyi.
2018. júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!