Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire zavarna titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire zavarna titeket, ha a párotoknak, mint az utólag kiderül, mindkét lábán ugyanaz az ujja kicsit ferde lenne?

Figyelt kérdés

Mármint pl.: középső ujja. Amúgy minden végtagja megvan, és semmi mása nem görbe meg ferde, de ez a hibája lenne. Titeket mennyire zavarna?


Nincs párom, ezt tisztáznám, csak előre aggódok a jövőn ha lesz, ugyanis én baromi csúnyának látom, főleg amikor más szép lábujjait látom így nyáron. :/



2018. júl. 15. 21:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%
😅😅😅😅😅 az utolsó az egy vicc gyerek. Ohh nekem ferde xd összejövünk ? . Akkor nekem meg félvarrt füllel . Összejövünk ? Xd látod
2018. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#11, A félvarrt nem értem. Amúgy amit írtam, az első fele tényleg komoly.

(#10 voltam)

2018. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
49%
Tökre nem érdekelne, lehet észre se venném
2018. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
49%
Ez az apróság kú**rvára nem érdekel minket :-)
2018. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%

Természetesen visszaadnálak a szüleidnek és visszakérném az ezüstöt, a sót és az 50 kecskét.

31/f

2018. júl. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Énszerintem ez nem jelentene neked hátrányt a számodra. Pl ez lehetne mondjuk egy szerencsétlen égési sérülés is, amiről mondjuk nem te tehetsz. Vagy ilyen születési rendellenesség, tehát rajtad kívül álló ok; meg egyébként is apróság, ha zavarná, majd megszokná hogy nem nézi a lábadat. Szerintem ezért nem hajít ki senki senkit. Mégha magának csinálta , hogy magassarkú cipő hordásától ment is szét a lába. De gondolom, külön ápolásra nem szorulsz, és tudod végezni a mindennapi teendőidet; akkor ez valszeg nem jelent hátrányt. Aki szeret, az ezzel együtt is elfogad; ha meg valakinek így, csakis emiatt nem kellesz, nem is egymást keresitek, tehát azért a kapcsolatért ami ilyen módon létre se jött, nem lenne kár. Tehát ne aggódj. Aki szeret, az szeret, aki nem, nem , azzal meg nem is kell törődni. Valakinek majd biztos jó leszel így; amúgy ha valaki elhagy, amiért meglátta a lábujjadat, az nem is szeretett igazán. Meg amúgy vegyél rá zoknit max, ha téged zavar , de a párodat, akivel testileg-lelkileg párok vagytok és összeilletek; őt nem fogja zavarni. Ő úgyis ugyanúgy egy vonzó, édes, szeretetreméltó embernek fog téged találni, és nem ez alapján -egy ferde lábujj -fog minősíteni, hogy akar-e veled élni, vagy sem.
2018. júl. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
*Mert ha amúgy mindenben összeillenétek, és csak egy ilyen miatt eldobna, ellökne magától, és nem is akarna már semmit... Hát az azért eléggé abszurd lenne. Meg amúgyis, akkor már valszeg szeret; ha olyan helyzetbe kerültök, ahol szembetűnhet neki a lábad.
2018. júl. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
*Jó; kivéve, ha mondjuk olyan papucsban/szandálban mászkálsz az utcán, és nincs rajtad zokni/harisnya.
2018. júl. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
49%
Nekem is másabb a második lábujjam, ezért még senki sem dobott ki. Nem is értem miért
2018. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!