Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akit itt ismertél meg de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit itt ismertél meg de már nem beszéltek, viszont utólag elfolytott mondanivalód lenne hozzá, lemernéd írni hogy rád ismerjen?

Figyelt kérdés
Legyen az barátság, szerelem, akármilyen ismertség.
2018. júl. 8. 01:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
kezdem: már csak 6m hiányzott, de szükségem lenne hogy ott szurkolj mellettem...
2018. júl. 8. 01:03
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Volt egy lány, szimpatikus volt, kétszer is eljátszotta, hogy amúgy érdeklem és még találkozna is, aztán eltűnt. Nem kell semmi komolyra gondolni, de közölhette volna, hogy épp nem férek az idejébe vagy hogy szimplán csak szépítette, hogy milyen a személyisége.
2018. júl. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 October15 ***** válasza:

Olyan akivel már nem beszélek van, de mondanivalóm nincs.

Olyan akivel még beszélek de hát minimum kétséges, hogy miért szintén van.


Nem nehéz, hogy rám ismerjen mert hát ott a nicknevem. :D


26F

2018. júl. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lenne soknak sok minden szerintem, de már fel se néznek ide. :D
2018. júl. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Lenne mondani valóm, de nem mondok semmit.

Hiszen pont azért nem ír, mert már nem érdeklem.

2018. júl. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Talán egy lett volna,de nem most volt .. ha jól emlékszem agárdi,vagyis velencei-tó környéki nyomozó volt.. nincs elfojtott,csak éppen szerintem pont zűrösebb időszakomban voltam,és össze-vissza volt minden.Más nem jut eszembe.
2018. júl. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Személyes üziben írnám le. Mivel csak akkor van rá reális esély, hogy el is olvassa egyszer.
2018. júl. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A depresszióval való élet hosszútávon nem jó, mert csak lehúzza az embert, tehát inkább kalandra fel:). (Egy lábfétises)
2018. júl. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Volt egy srác, aki nagyon átvert, hazudott magáról, tulajdonképpen azt sem tudom, ki volt igazából. Szerelmes lettem, talalkoztunk, lefeküdtünk. Azt hazudta, beteg. Aztan eltűnt. Facebookról letiltott, soha többet nem találtam meg. Fiatal voltam, nagyon naiv,nagyon szerelmes és elhittem, hogy ő is szeret. Végül sosem tudtam meg az igazat, lezárni sem tudtam. Hatalmas törést okozott bennem, a mai napig fáj.
2018. júl. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elfojtott pontos j :D
2018. júl. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!