Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok az olyan férfiról, akinek az olyan autók jelentik a csúcsot, mint a régi VW Bogár, vagy Golf Country verziója?

Figyelt kérdés

2018. júl. 17. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy szep felujitott, nem rozsdas, karbantartott bogar tokre bejonne:) retro filing:) de nem gondolnek rola semmit. Max h szereti a retro dolgokat pl, ami tokjo, lenne bennunk kozos. De amugy engem elegge hidegen hagynak az autok, nem ez alapjan itelek meg senkit. Pasit meg aztan foleg nem ez alapjan valasztok...
2018. júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én max. annyit gondolnék, hogy, jé, neki ezek az autók jönnek be. Nem akadnék ki rajta, az biztos.
2018. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyennel rossz tapasztalatot szereztem.

Első barátom csak ilyen autóban gondolkodott, plussz Trabant. Mert hogy nekem az milyen jól állna, kitűnnék a tömegből, ezek olcsók stb stb.

De folyton evvel jött, már nagyon az idegeimre ment vele annyira, hogy irritált az ilyen autó vételének gondolata is.

2018. júl. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Régi Bogár??? Ne hülyéskedj, egyik legvagányabb autó a világon :D

Csak annyit remélek, hogy ha van neki, akkor szép állapotú, a szívem megszakadna egy lepukkant Bogárka láttán.


Nyugi, vannak csajok, akik bírják a veterán autókat :D (nálunk a családban ugyan inkább a Trabant és a Kispolák dívik, de többeknek fáj a foguk egy Bogárra és/vagy egy T1-re is - és ezen a téren nálunk a női családtagok vannak majdnem ugyanolyan őrültek, mint a pasik :D )

2018. júl. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy nem jöhet számításba mint férfi.
2018. júl. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!