Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, hogy nem emlékszik rátok, nem ismert fel régi partneretek, miként éltétek ezt meg?

Figyelt kérdés

Életem egyik legkellemesebb emlékeként számon tartott barátnőmet megtaláltam a neten, ő pedig nem emlékszik rám. :-( Közel 20 évvel ezelőtt volt kapcsolatunk. Pár hónapig tartott, de nem gondoltam volna, hogy elfelejt.


Éltetek meg hasonló helyzetet? Miként dolgoztátok fel?



2018. júl. 6. 02:36
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Rohadt emlékezetkiesés, legutóbb is a reinkarnációval járt.
2018. júl. 6. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem könnyű számon tartani 400-500 férfit tudod...
2018. júl. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Nem volt sok kapcsolatom, futó kapcsolat főleg nem, ezért pontosan emlékszem kivel is voltam, sőt, még a Vele kapcsolatos történésekre is.


Lehet,hogy a volt barátnődben nem hagyott olyan nyomot az a történet mint Benned, és az is lehet,hogy egyszerűen csak nem szeretett volna emlékezni rá, vagy vélelmezte,hogy valamit szeretnél ismét, ezért inkább hárított.Ez utóbbit tudom a legjobban elképzelni.

2018. júl. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkire emlékszem.

Az viszont jo lenne ha a legutolso exemnek sikerulne vegre elfelejteni engem vegleg .....

2018. júl. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem emlékszik rád, csak ez neki fele olyan kellemes emlék sincs, így inkább azt hazudja, hogy azt se tudja, ki vagy.
2018. júl. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 peca1000 ***** válasza:

2. randi erejèig jártam egy full gazdag csalàd lányával.


Alig akart elengedni, vagy fél óràig smároltunk.


Furcsa volt, hogy nem szeretett volna 3. randit.


Tizenévvel később megtaláltam az Iwiwen, bejelöltem, nem ismert meg, hiába mondtam ki vagyok, és hogy mik történtek a randik alatt.


Pedig azok a találkozások elég rendhagyóak voltak, az események miatt, fel tudom idézni őket vagy 25 év távlatából is.

2018. júl. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. A magyarázat egyszerű, nem hagytam benne mély nyomot. Ez szarul hangozhat, de van ilyen.
2018. júl. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A régi kapcsolataim felének a nevét sem tudom. Így simán el tudom képzelni, hogy nem ismerném fel az uccán. Amúgy meg ez a csaj valszeg nem állt le utánad és volt még neki pártucat pasija. :)
2018. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!