Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhatároztam senkitől nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhatároztam senkitől nem akarok semmi komolyat, hogy tudom kizárni az érzelmeket teljesen?

Figyelt kérdés
pl szexet se akarok senkitől de mégis jelenleg is szerelmes vagyok, nem akarok semmit mert tudom én koppanék megint, hogy tudnám kizárni az érzéseket?
2018. júl. 17. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Frontális lobotómia

Vagy fogadd el, hogy vannak erzeseid

2018. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az érzelmeknek nem lehet parancsolni.
2018. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

#2

Dehogynem. Akarat kérdése.

2018. júl. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
távolíttasd el az amigdaládat
2018. júl. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Ha lehetne az érzelmeknek parancsolni, akkor kiválasztanám, hogy kibe akarok beleszeretni és nem csak úgy megtörténne, de ez nem így működik.


Egyébként miért akarod kizárni teljesen az érzelmeket, miből gondolod, hogy megint koppanál? Én is csalódtam már nem is egyszer, törték össze a szívem, ahogy legalább egyszer mindenkinek, de néha kockáztatni kell és azért vannak érzelmeink, hogy megéljük azokat.

2018. júl. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért hoztad meg ezt a döntést, más örülne annak, ha szerelmes, viszont szeretik -kapcsolata lenne,annak meg főleg, ha még a szexben is azonosak az igények.


Az érzéseknek valóban nem lehet parancsolni, de azt meg tudod tenni,hogy elkerülsz minden olyan lehetőséget ami azzal járna,hogy valakihez kötődj, vagy vágyakozz iránta.


Koncentrálj teljes erővel arra amit dolgozol/tanulsz, élj a hobbidnak, beszélgess a pasi barátaiddal, de bulizni ne menj mert akkor már ott van az esély.


Aztán mi fog történni?Elszaladnak az évek és Te rájössz arra,hogy fordítanod kell és veszettel elkezdesz majd keresgélni, és sajnálni,hogy esetleg egy szerelmet kihagytál az életedből.


Lehet,hogy csak én vagyok így, de engem pl. inspirál ha jó a kapcsolatom, a fellegekben vagyok ha szeretek, és viszont szeretnek, és vágyok arra,hogy átöleljenek.

2018. júl. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gyógyszeres lobotómiával is próbálkozhatsz. Garantáltan nem fogsz érezni a közönyön kívül semmit.

De egyébként miért lenne az jó neked? Csalódni így is- úgy is fogsz az életben. Akkor meg nem tök mindegy?

2018. júl. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szexet se akarsz senkitől,de éppen szerelmes vagy😀😀😀 Szerintem először gyomláld ki az agyadból azt a sok sok gazt, meglátod tisztábban fogod látni az életet, ha elég érett vagy rá.
2018. júl. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bizonyos érzések létrejöttét nem lehet megakadályozni, viszont kontroll alatt lehet őket tartani. Pl a szerelmet. Valaki önmagát is képes megölni a szerelem miatt. Szerintem ez a magatartás rendkívül gyenge akaraterőre vall. Rendkívül gyenge az akaratereje annak, aki fölött képes egy érzelem ilyen szinten átvenni az irányítást.

A düh, gyűlölet létrejöttét viszont bármikor megakadályozhatja az ember. Nem kell dühbe gurulnod, ha valaki az érdekeiddel ellentétesen cselekszik. Maradhatsz nyugodt is. Rajtad múlik.

2018. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!