Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

A párommal (férfi) 2 és fél eve vagyunk együtt. Ezidő alatt rettentő sok sikere és lehetősége volt az életében. Én mindigis nagyon büszke voltam rá,és támogattam,de volt egy pont amikor már kezdtek rosszul esni a dolgok.


Anno semmit nem tanult én meg ökörbe tanultam végig a gimit (mind a 4 évet) neki mégis jobb érettségije lett.

Aztán utolsó evben találta ki,hogy egyetemre megy. Kapott egy nagyon jó felkészítő tanárt. Én kb ket éve tudtam és készültem. De se tanár nem volt és anyagot sem kaptam.


Nem meglepő: őt felvették,engem nem.Pedig eletem egyik álma volt,de túl gyengék az eredményeim...

Ráadásul nemrégiben kapott ajánlatot játék alkotásra való felkéréssel,befektetőkkel meg minden. Én egyenlőre azt sem tudom,vajon mit dolgozzak,mert az Okj-t amire jelentkeztem már lekéstem.


A szörnyű az egészben nem is az,hogy ő sikeres én meg sikertelen,hanem,hogy semmit nem tett érte. Egyszerűen jobban fog az agya,több a szerencséje. Sőt a családja is sokkal szeretteljesebb! (Nekem ilyen nem jutott)


Ilyenkor gyakran merges leszek vagy inkább nagyon szomorú. Persze ezt nem rajta töltöm ki. Kerülöm a konfliktust és ugyanúgy támogatom ahogy eddig. De mégis nagyon fáj ez... Mindene ami van,ami megadatott neki azt nem is értékeli. Én meg a "kispadról" nèzem,ahogy ő befut èn meg lemaradok.


Mit tudnék ezzel tenni?

(Bocsánat,ha hosszú lett)


2018. júl. 19. 07:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Jááááááájjj...

Inkább örülj neki, hogy ilyen párod van, az ő sikere a te sikered is lehet, ha nem versenyezni akarsz vele, hanem együtt tűztök ki és értek el közös célokat.

2018. júl. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt meg sajnos el kell fogadni, hogy vannak veleszületett képességek, amikben nem vagyunk egyformák. Az vagy van, vagy nincs. Ha neki gyors a felfogása, jó a memóriája, jobbak a kommunikációs készségei stb., akkor bizony tudomásul kell venni, hogy sokkal kisebb erőfeszítéssel fog elérni dolgokat, mint mások. Ezért nem haragudni kell rá, hanem mellé állni és támogatni, hogy együtt még erősebbek legyetek.
2018. júl. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy te mindent görcsösen akarsz. Neki pedig azért hullik úgymond az ölébe mert nem stresszeli túl magát egyszerűen csak megy előre. Nàlunk ugyan ez volt, mára már "felzàrkóztam" :)de àtérzem a mondandódat. Próbàld meg pozitívan megélni a sikereit és a te kidarcaid ettől elvonatkoztatni. Nem vagy elkésve semmivel, illetve minden okkal történik
2018. júl. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés az olyan kapcsolat, ahol minden kompetenciában mind a két fél egyforma szinte. Szerintem ezt az egész kérdést engedd el, próbáld magadból kihozni a legtöbbet, és boldogan éld az életed...
2018. júl. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te azert vagy sikertelen, mert csak a kispadrol ulsz es varsz, hogy tortenjenek a dolgok, aztan a szerencsere fogod, hogy megsem tortenik meg. Erettsegihez nincs anyagod, okj jelentkezest lekesed... hol itt a szerencse faktor? Sehol.
2018. júl. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!