Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik típusú férfit választan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik típusú férfit választanátok?

Figyelt kérdés

1. Külföldön dolgozik, ott tölti hétköznapjait/hétvégéit, tehát életének a 90%-át. Utazik haza, csak időnként 1-2hétre pihenni. Megvan mindene, (szó szerint) sok pénz,lakás, autó. ( Fix állása van ).

Ha úgy alakulna ti kijönnétek hozzá?


2. Egyetemen tanul, vizsga előtt van nincsen sok ideje, mert sokat kell tanulnia. Viszont van egy bérelt lakása Bp-n. Egyetemet elvégzi, és utána egy multicégnél ( Fix állása lenne ).



2018. júl. 19. 20:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
2.
2018. júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ki irigykedik te ? :D

Itthon is elérhető dolgok ezek. 20-as éveimben nekem is megvannak ezek. Nem értem miért kell ehhez külföldre menni de akkor légy happy ott.

Csak nem észlelted egyébként, hogy a külföldi nőknek ez nem jelent semmit ?:)

2018. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Olyat aki inkább szerényen él de mindig velem tud lenni,nem bírnám ha máshol élne és alig látnám vagy minden nap túlórázna és a pénzt hajtaná. Illetve azt amelyik,odaadó és felelősségteljes,humoros.
2018. júl. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

2.

Nem hiszek a tavkapcsolatban és nem akarok külföldön élni.

2018. júl. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
@8: Van megoldás: puncs.hu - ott tényleg a pénzed számít, minden más mellékes.
2018. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ilyen választási lehetőség elé úgyse fogok kerülni, mivel alapból nem ismerkednék két emberrel egyszerre, így nem is választom egyiket sem, mert értelmetlen a kérdés.
2018. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

1. soha nem szeretnék visszaköltözni már Magyarországra. külföldön kinyílik a világ, megtanulsz több idegennyelvet folyékonyan, megismerkedsz mindenféle nemzetiségű emberekkel, kultúrákkal, a piac is nagyobb, több lehetőség karrierépítésre.


ja várj, elkalandoztam, valószínűleg nem szeretnék magyar pasit. tudod, ez a furcsa, hogy a magyarok nagyon komolynak hiszik magukat, ha megvan mindenük külföldön, de az a helyzet, hogy ahol én élek még az érettségi nélküli emberek is úgy keresnek, hogy futja nekik louis vuitton táskára meg IPhone-ra meg kocsira, meg minden. tehát ez szerintem nem teljesítmény egy jó anyagi helyzetű országban, nem kell ettől elszállni. :)

2018. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

2.

A másikkal mit kezdenék? Alig látnám... Az egy dolog, hogy feltételezzük, hogy egy idő után kimennék utána, de egyáltalán hogy lenne alkalmunk megismerkedni, egy friss kapcsolatot ápolni?

2018. júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egyértelműen 2-es.
2018. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!