Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, ti melyik férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti melyik férfit választanátok?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti.

Mindhárom férfi egyaránt vonzó.

Egy nemes férfit, akibe ugyan nem vagytok szerelmesek, de vonzónak találjátok, tisztelitek, kellemes a társasága, és a vele való házasság biztosítaná mindkettőtök pozícióját, és a népetek jövőjét.

Egy komoly pozícióban lévő, nemes, de alacsonyabb rangú férfit, aki a régmúltban a szemetek láttára ártott egy szeretteteknek, de önkéntelenül beleszerettetek mégis.

Egy közrendű férfit, akivel egy komoly beszélgetés után mélyebb barátság alakult ki köztetek, talán szeretitek is, jól megértitek egymást, de iránta közel sem olyan elsöprőek az érzéseitek, viszont ha őt választjátok, két komoly terhet is levenne a vállatokról: az uralkodásét, és egy bonyolult, elsöprő, de fájdalmakkal és vívódással teli szerelemét - persze akár azt is kockára téve, hogy kitagadnak, vagy száműznek. Vagy egyszerűen csak egy nép lenézését.


2017. jan. 5. 02:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Amelyiknek van elég pénze.
2017. jan. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Nemesek? Mi a szaar ez?
2017. jan. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2%

Porsche, Bmw, Audi, Ezek játszanak nálam.

Ha egyiknek sincs, akkor egyiket sem választanám.

2017. jan. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mindnek van pénze. Az első kettőnek sok, de a harmadik pénzéből is jól élhetnétek. Tévedés ne essék, értettem az iróniát.

Egy könyvet készülök írni, melyben egy hercegnő a főszereplő, ezért a kérdés.

Tehát az érdek úgy kívánja, hogy az elsőt válasszátok. De nem szeretitek. Viszont biztosítaná a népetek jövőjét, ha vele léptek házasságra. A másodikat gyermekkorotok óta gyűlölitek, mert megölte egy szeretteteket a szemetek láttára, még mindig gyötörnek rémálmok erről. Mégis, akaratotok ellenére beleszerettek. De nehéz megküzdeni az ellenérzéseitekkel iránta, még úgy is, hogy megtudjátok, tulajdonképpen önvédelemből tette. A harmadik férfi véletlenül kerül a képbe. A felelősség, és apátok elől menekülve titkon a városba szökve talált rátok, és egy mély beszélgetés után összebarátkoztatok. Egy újabb találka alkalmával kissé spiccesen ók csattant köztetek, így merült fel az ötlet, hogy ha őt választjátok, az megszabadíthatnak az első két lehetőség közti választás terhétől. Tulajdonképpen szeretitek is. Csak... nem olyan elsöprően. Jó életetek lehetne - de mindent hátra kellene hagynotok, és vajon ez az ár kevesebb-e, mint az első két választásáé?

2017. jan. 5. 02:40
 5/14 A kérdező kommentje:
*CSók
2017. jan. 5. 02:43
 6/14 A kérdező kommentje:

*megszabadíthatna -k

hideg a kezem, és megviccelt az érintőképernyő

2017. jan. 5. 02:45
 7/14 A kérdező kommentje:

Bocsi, csak kijöttem az ajtó elé füstölögni, és negyed órát tapiztam szerencsétlen telót, mire ezt a pár sort megírtam.

Szóljatok, ha valami nem érthető benne.

2017. jan. 5. 02:52
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Úgy tudtam hogy egy könyvet írsz!

Ha elég erős a jellemem, nem választom a középsőt, de ha gyenge vagyok és az érzelmeim uralnak, mindenképpen őt választom. Ha tehát erős a jellemem, akkor az uralkodás sem zavar, tehát nincs kedvem a harmadikat választani. Ha az elsőt választom, idővel talán még bele is szeretek, miután kiábrándultam a másodikból.

2017. jan. 5. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10%

Bocs, ha nem párkapcsolati meg női oldalról közelítem meg a kérdést, hanem írói oldalról.


1. Találd ki, mit akarsz írni.

Ha történelmi regényt, akkor nem érdemes fiktív nemesekről és királynőkről írogatni, mert hiteltelen az egész. Ha fantasyt, akkor persze más kérdés.

2. Találd ki, hogy MIT akarsz írni. Most talán hül.ye példa, de a Szürke ötvenet mindenki ismeri. Ott ugye az lett volna a cél, hogy Hamupipőke történetbe burkolva feszegessék a BDSM határait. (Csak aztán hiányzott az igazi bátorság, így botránykönyvnek is harmatgyenge, meg lávsztorinak is.)

3. Előbb kicsit ki kéne dolgozni a karaktereket, a fentiek ismeretében. Mert teljesen más lesz a regénykéd, ha a nő az elsőt választja, miközben a második iránti szerelem felőrli, közben megy a harmadikhoz vigasztalódni. Miközben olyan korban kavar három pasival, ahol nincs fogamzásgátlás, viszont az öröklés kérdésén földrészek sorsa dől el.

És megint más akkor, ha pl. egy gyenge, lábtörlő jellemű nő a szereplőd, aki félredobja a józan észt és beválasztja a másodikat, aztán szépen hagyja tönkremenni akár birodalmat is, miközben a második nemes és közte kialakul egy klasszikus alá-fölé rendelt, agresszív párkapcsolat. Egy királynő esetében egészen izgalmas lehet ezt kifejteni.

Meg akkor is más, ha az egész azt a belső örlődést és jellemfejlődést dolgozza ki, ami során eljut odáig a főszereplőd, hogy a szerelmes nő min megy át, amíg a birodalmáért felelős királynőként tud helyes döntést hozni, megbánás nélkül.


Egyébként pedig 20%-ot kérek a jogdíjakból.

De ha ez magadtól nem ment, akkor szerintem egyelőre nem kell erőltetni, és maradj a minőségi könyvek olvasásánál. :) Bocsi...

2017. jan. 5. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Noblesse Oblige ***** válasza:

Az erős női karaktereket szeretem. A rakás szerencsétlenségekkel Dunát lehet rekeszteni, és unom is őket. Pl. hogy mindegy, hogy jól vagy rosszul dönt, a döntés a lényeg. Ez totál elszokott veszni. Ha rosszul döntöttél viseled a következményeit, vagy javítasz rajtuk. És ez egy előremutató lehetőség.


Azt is utálom, amikor a hősnők kavarnak össze vissza, nem tudják miatt akarnak, kivel, hogyan, csak sodródnak. Még a szerelmi 3 szöget elviselem valahogy (ami sok esetben nem is az), de amikor mindenki végigmegy a hősnőn, az gusztustalan. Nem attól jó nő valaki (még mindig), hogy sokan letaperolhatják.


Az első férfi nekem semleges, de érdekházasság megszokott.

A második... nem értem miért én érezzem rosszul magam azért, mert ő Tybaltot játszik? Nekem nem lenne lelkiismeret furdalásom, mert megvédte magát.


A közrendű férfi izgalmas kimenetel lehet. Tekintve, hogy a szerelem nem állandó állapot. Így ez is változik idővel. Szóval nekem az táplálja a tűzet a 2. íránt, hogy "tiltott gyümölcs". Lehet ha ez nem lenne, lennék oda érte. De jól ki lehetne hozzni ebből egy olyan regényt, ahol bemutatod a szerelem sokrétűségét. Az elfojtott szerelmet a 2. íránt. A kötelességből született megértéstér és gondoskodás az 1. iránt. Vagy a barátságból kifejlődött szerelemé a 3. iránt.


Több olyan regény kéne, ami nem az egy igaz szerelemre fókuszál. Mert van élet utána is. Nehéz döntéseket kell meghoznunk, de az emberi szív fejlődő képes és nem reked meg egy érzésnél, ad teret az újnak. Talán ha teret hódítanának az ilyen regények, kevesebb szenvelgő nő lenne a világon, aki "az igazi" után veri magát.

2017. jan. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!