Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek haragszik rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek haragszik rám?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel régen alakult köztünk valami, de végül nem lett semmi (pár szexen kívül), én még mindig szeretem, ő engem nem, de barátok maradtunk.

A múltkor összevesztünk, mert megbántott, aztán ráadásul még le is szart. Én ezt szóvá tettem, az meg neki nem tetszett. Jelenleg 8 napja nem beszéltünk egyáltalán, és úgy hiányzik. Legszívesebben ráírnék a szokásos hülyeségeimmel, hogy beszéljünk, de nem tudom, hogy most hogy állunk. Mert ha haragszik rám, akkor elég hülyén venné ki magát a szitu.



2018. júl. 19. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Írj neki, max. ha haragszik (ami fura lenne miután ő bántott meg), nem válaszol.
2018. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Leépített. Mit nem értesz? Nem hiányzol neki, nem akar már semmit tőled.
2018. júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

"A múltkor összevesztünk, mert megbántott, aztán ráadásul még le is szart." - meg kell hagyni, ti aztán keményen toljátok! :D


Viselkedj egy kicsit felnőttként és írj rá!

2018. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2: Na ne, tényleg? Azt, magamtól nem jöttem rá... Attól még barátok maradtunk.
2018. júl. 19. 21:38
 5/9 anonim ***** válasza:
15%

Miért hagyod magad így megalázni?? Még te futnál utána azok után, amit tett?! Hol van az önbecsülésed?!

Szégyen, hogy ilyen lányok léteznek. :/

2018. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az önbecsülésemet valamikor, kb egy éve elhagytam. Nagyon szeretem, és nem tudnám elképzelni, hogy ne legyen az életem része, akárcsak így is.
2018. júl. 19. 21:48
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Addig úgy sem leszel nyugodt amíg meg nem tudod hányadán álltok.

Szóval írj neki :-)

2018. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Itt nem a "haragszomrád "a lényeg.

Nem szeret, megbántott, les**a fejedet. De te azért futsz utána. Sok sikert.

Hogy lehet ennyire megalázkodni nő létedre ?...

2018. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy gáz, de nagyon szeretem. És a kapcsolatosdit sose erőltettem, miután "megbeszéltük" (többé-kevésbé), csak barátként tartjuk a kapcsolatot.
2018. júl. 20. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!