Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom haragszik rám, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom haragszik rám, mert nem érdekel a hobbija?

Figyelt kérdés

Programozó, ez a hobbija és a munkája egyben. Lelkesen hallgatok mindent, gyakran kérdezek a hobbijáról, nézem, miközben fejleszt, de nem érdekel túlzottan, próbáltam megtanulni, de nem kötött le.


Erre kiakadt, hogy nem akarok részt venni egy számára fontos dologban, és neki ez mennyire rosszul esik.


Szerintem nem normális, én nem akadok ki, ha meg sem próbál lakberendezési ötleteket gyűjtögetni(és megvalósítani), ami az én hobbim..


A barátnőim igazat adtak neki saját példájukon..


Szerintem nem kell mindent közösen csinálni, mindenért közösen és egyformán lelkesedni.


2017. dec. 16. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Olyan fantasztikus az ember, hogy ha nincs semmi gondja meg problémája, akkor generál magának.


A barátod idióta, neked meg nem kötelességed minden téren követned.

2017. dec. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Ez szerintem sem olyan hű de nagy érvágás. Érdeklődsz iránta,figyelsz rá és kérdezel,de azt ne várja el,hogy neked is hirtelen ez legyen a hobbid. Az én párom is programozik. Megszoktam kérdezni tőle dolgokat és szokott mesélni,de tudja,hogy ehhez buta vagyok és más dolgok kötnek le. S érdekes,mégsem akad ki.
2017. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban se szabad összenőni... A hobbi azért kell, hogy legyen időm MAGAMRA!! Hogy kicsit egyedül tudjak lenni, le tudjam magam foglalni. A párod egy kapcsolatfüggő vadbarom. Azért kellenek a hobbik, hogy ne csak kettőtökről szóljon mindig minden. A legrosszabb kapcsolatok pont abból lesznek, hogy nincsen semmi egyéni dolog, semmi ami nem foglalja a páromat magába. Így lehet a legjobban megunni egymást.
2017. dec. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"A barátnőim igazat adtak neki saját példájukon.."


Cseréld le a barátnőidet és a pasidat is! Ennyi.


Te minden tőled telhetőt megteszel, de azt ne várják már el, hogy neked is ez lesz a hobbid.


Most ha ő pl. focizna, akkor kezdjél el te is focizni?


Nagy az Isten állatkertje....!

2017. dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te minden tőled telhetőt megteszel. Meghallgatod őt, kérdezgeted, figyeled, követed, hogy mit csinál. Ennél többet már csak akkor kéne tenned, ha ez a te hobbid vagy munkád is lenne.. Ezt viszont senki sem várhatja el tőled. Szerintem hülyeség, ahogy ebben a barátod és a barátnőid gondolkodnak, ha ennél többet várna a párom tőlem az ő hobbijaival kapcsolatban, közölném, hogy nem illünk össze és keressen más barátnőt.
2017. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Nyugi, férfiként én is nagy ívben teszek a programozásra. Unalmas az egész, szóval nem veled van a gond. Egy erőszakos, egoista kocka a palid, ez itt a fő probléma.
2017. dec. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A parod hulye. Ami neki szorakozas az masnak egy szakma, amihez vagy konyit egy kicsit vagy nem, vagy erdekli vagy nem. Le merem fogadni, hogy mas hobbija ezen kivul nincs is, ezert sem birja mas szemevel latni a vilagot.


A baratnoid sem probaltak meg magukat beleelni a helyzetedbe. Mas a tapasztalataid alapjan segiteni, es mas sajat magadrol beszelni.

2017. dec. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!