Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek írjak neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak neki, arról, amit érzek, vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, én nő vagyok, ő férfi, nem a legjobb barátok vagyunk, de évek óta ismerem. Az utóbbi időkben elkezdett megtetszeni. Volt egy évekig tartó kapcsolata, ott voltam, mikor összejöttek, mikor nagy volt a szerelem, mikor veszekedtek, és végül, mikor szétmentek. A szakításuk után kezdtem el felfigyelni rá, mint férfira. Persze nem tudtam, neki mi a véleménye rólam, mint nőről, plusz nem tudtam, hogy akkor hogy kéne próbálkoznom, mivel nem akartam lerohanni a kapcsolata után, még 1-2 hónappal később is korainak éreztem. Meg aztán a szakításuk elég nyögve nyelős volt, volt egy pont, amikor szétmentek, de utána még sokáig beszéltek, felvették a kapcsolatot, szóval se veled, se nélküled viszony alakult ki, míg végül egyszer egy telefonhívással végleg vége nem lett. Csak én nem tudhattam, hogy komolyan végleges-e, vagy még majd megint felveszik a kapcsolatot.

Aztán eljött a nyár, felszabadultam, mármint nyári szünetem megkezdődött így júliusban. Már azért egy 3-4 hónap eltelt a szakítása óta. És eldöntöttem, hogy most ráhajtok. A nyáron. Adottak a körülmények, ráér az ember randizni a jó idő a kedvet is meghozza egy kis vérpezsdítő kalamajkához... Meg aztán így a nyárral többet is találkozunk a barátokkal, így vele is, és van lehetőségem közeledni hozzá. Hisz a randizás egy előrehaladott állapot, először még odáig kéne eljutnom, hogy mint nő, érdeklem.

Szóval ez az állapot, amit eddig fejtegettem, volt úgy júniusban, ahogy a nyári szünet előtt álltam. Amikor is megtudtam, hogy ohó, ismerkedik valakivel. Az a lány egyébként, nekem rögtön az jutott róla eszembe, hogy egy fekete-fehér filmből lépett ki, fehér a bőre, a szemfehérje és a foga, de még az haja is elég sápadt, fekete a haja, a szemöldöke, az írisze, és minden ruhája. A haja amúgy a vége felé ombrésan átmegy feketéből szürkébe. A ruháiban is a feketén kívül max kis fehér vagy szürke van. De amúgy szokatlansága ellenére elég szép lány volt, jó testű, szép arcú. Ezért nem is örültem. De szerencsére ez a dolog kettejük között elhalt még az ismerkedései fázisban, elvileg kiderült, hogy nagyon más dolgokat vártak a kapcsolattól, az élettől, semmilyen tekintetben nem tudták volna összeegyeztetni a terveiket. Szóval örültem. Ott voltam július elején, szabad volt a pálya, és kész voltam bedobni magam. Amikor is... Egyik kedves barátnőm elhozta egy új barátnőjét a baráti talira, és bizony feltűnt, hogy a jövevénynek nem közömbös a kiszemeltem. Ez kicsit zavart, de nem zaklatott fel eleinte, hisz én régebb óta ismerem, ha érdeklem a barátság szintjén túl is, akkor aligha állhatna közénk. De lebetegedtem.

Nagyon csúnyán. Mos is itthon vagyok, semmi erőm. És ez már nagyon sok ideje tart. Itt a nyár, pasiznom kéne, élnem a lehetőséggel a férfinál, aki tetszik, pihenni, feltöltődni, kikapcsolódni, stb., de nem, én itthon döglődöm. És sajnos, most már zavar az a másik lány, akiről tudom, hogy tetszik neki. Mert ő, ellentétben velem, találkozik vele. Ő, ellentétben velem, tud vele beszélni élőben, és mivel új arc, tuti számba veszi, mint potenciális partnert, és ha bejön neki... Akkor elveszítem.

Barátnőmet nem avattam be a tervembe, hogy ráhajtok, mert tetszik, így tudatlanságában elújságolta a minap, hogy mintha az új barinő és a férfi közt alakulna valami. Kérdeztem, ezt miből szűrte le, és azt mondta, hallotta, hogy megbeszélték, elmennek moziba. Ketten, a baráti kör többi tagjának nem vettették fel, hogy ők is ráérnek-e, pedig mindig bedobjuk az ilyen projekteket a közösbe. Ha a férfi nem dobta be, akkor nyilván ismerkedne. Van a baráti körön belül nem egy pár, de ők is simán jönnek többen moziba, mert ha már együtt vannak, jó a párodon kívül a barátaiddal együtt lenni, de az ismerkedési fázisban ez aligha lehetséges.

Amúgy az a lány elég szép, ilyen kis kislányos arca van, hosszúkás arca, de bájos, a haja meg extra hosszú, szép árnyalatú szőke, el van találva a színe. Alakja is jó sajnos, bár kicsit csontos, de egy csomó férfinak bejönnek a modell vékonyságú nők, és hát jól állnak rajta a ruhái.

Kivagyok, itt vagyok, betegen, semmi erőm, nagyon szerettem volna egy esélyt ennél a férfinél, de most lehet róla is lecsúszok, plusz még a nyaram is elúszik... Elegem van. Nem tudom igazából, mit kezdhetnék magammal, arra is gondoltam, írok a férfinak, és megvallom neki, hogy tetszik, és ha bejövök neki, akkor hátha nem sieti el a dolgokat az új lánnyal, hanem megvárja hogy felgyógyulok, és ad magunknak egy esélyt. De igazából ez csak egy álomkép, ne tudom van-e erre esély, nem akarom beégetni magam...


2018. júl. 20. 02:07
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem mondod el neki, akkor mégis honnan tudja hogy neked bejön? Nyilván azért ismerkedik orrba-szájba. Vagy lehet hogy egyszerűbb oka van: nem vesz észre mint nőt.
2018. júl. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Kérd meg, hogy hozzon egy kis húslevest a kis betegnek.

De most komolyan. Ha barátok vagytok, akár meg is látogathat, ha beteg vagy.

2018. júl. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Igen, olyasmi módon írj neki, mint a kettes javasolta.

Konkrétan: Tetszel. Odavagyok érted. Bejössz. Szerelmes lettem beléd, Érdekelsz, mint férfi

sms-t szerintem így a smemiből ne írj neki, nem tud ezzel mit kezdeni szerintem.

Valóban inkább hívd át, kérj tőle kölcsön egy filmet, dvd-t, könyvet, valamire kérd meg, h. hozzon neked a boltból, Ikeából, mit tudom én, arra hivatkozva, hogy te beteg vagy.

Ez sokkal célravezetőbb. És ha már együtt vagytok, és beszélgettek, akkor már tudsz vele flörtölni. Nem vész el az egésznek a varázsa, mint egy direkt sms-el, amire lehet nem is válaszol, mert úgy meglepődik.

Hívd fel, vagy hívd át, és gyógyulj meg!

2018. júl. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
majd írd meg mi volt
2018. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ott rontod el, hogy csak tervezel vagy inkább álmodozol, de nem teszel semmit.

A masik véglet azaz egy vallomás sem jó, hogy belezúgtál, azzal nem lehet mit kezdeni.

Egyszerűen csak írjál rá, érdeklődj. Mivel haverok vagy barátok vagytok meg is kérdezheted, hogy lenne kedve meglátogatni?

2018. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!