Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ahol nem szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ahol nem szereti a férfi a nőt és van gyerek akkor ha nagyobb lesz ott fogja hagyni?

Figyelt kérdés
Szokták mondani ha nagyobb lesz a gyerek úgyis otthagyja mert nem szereti. De ebben az esetben mi számít nagynak?
2018. júl. 20. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem igazán korhoz vagy nemhez kötött...

Nincs szerintem arra konkrét statisztika, hogy ki és mikor lép le, ha nem szerelmes. Inkább a motiváció vagy annak hiánya indítja be a gépezetet.

Az akinek több lehetősége, segítsége van, "hátszele" van, az előbb lelép, mint az aki a másikra van utalva.

2018. júl. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül ha ott kényelmes majd tart barátnőt.
2018. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Van rá példa, hogy megvárja, míg felnőnek a gyerekek, és addig az ő érdekükben együtt marad a házisárkánnyal. Korban általában ez a 15-20 évet szokta jelenteni, a férfi béketűrésétől függően.
2018. júl. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Van ahol az számít annak ha már mehet oviba, ahol az anyja már mehet vissza dolgozni
2018. júl. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek többnyire csak kifogás, és eszébe sincs válni.

Aki pedig fel akarja nevelni, az nem egyszer megvárja, amíg kiröppen. Több párt is ismerek, akik akkor váltak, mikor 18-20 évesek lettek a gyerekeik.

2018. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

#5

A gyerek többnyire csak kifogás, és eszébe sincs válni."

Neked amúgy van gyereked? Szerinted mégis milyen szülő az, aki lelép a gyerekei mellől, mert megtalálta élete szerelmét és/vagy kúrópajtiját?

Tudom, hogy itt a gyk-n a debilek szerint a válás a "gerinces" megoldás ilyen esetben, de mégis miért "gerincesebb" lelépni a családod mellől, mint félrejárni? Maradjunk annyiban, hogy mind a kettő pont egyformán gerinctelen.

Egyébként lehet, hogy már kérdeztem, de ha még nem tettem volna: van gyereked?

2018. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sok esetben ez úgy van,hogy kisebbek a gyerekek,tud találni mellékbarátnőt.Megvárja míg kirepülnek,viszont akkor már eléri azt a kort a pasi,hogy nagyon már nem kell senkinek,a szerető meg időközben már lelépett.Így aztán marad élete végéig a trutymóban.
2018. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6:

Három gyerekem van. És?

Egyrészt megnéztem, hogy kinek szülök, és nem pottyantottam az első pasinak, akivel összejöttem. Okkal a férjem a férjem.

Másrészt: családtagot nem cserélgetek. Se a szüleim, se a gyerekeim, hiába van jobb náluk. Miért lenne természetes lecserèlni a gyerekeim apját, a férjem?

Kicsit több munkával jár, de én azt választottam, hogy karbantartom a házasságom. Nem ugrok bele az első farokba, ha épp rossz passzban vagyunk. Minden gödörből ki lehet jönni, ha nem kezdesz el ásni az aljàn.

2018. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
Megnéznélek ha verne a férjed,biztos nem cserélned le ,hagynád h a gyereket is verje később, imádom az ilyet aki itélkezik mert vki elvált egy adott phasztol.. Ja és az elejen ő is hu de cuki volt.,. A másik mindenki ezt mondja h gyereket nem cserél le ja addig mig a gyerek bábu, ha meleg lesz, kiáll magáért, más a véleménye,más a stilusa,önnálo stb, az ilyen egyből lecseréli. :O
2018. júl. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A 80%-ossal értek egyet.


Elviselni mindent a gyerekekért? Egy normális szülő megmondaná az unokája anyjának, a lányának, hogy elcseszi az életét. Nem azaz élet rendje, hogy gyerek miatt örök életre mindent feladjunk.


De amúgy amit a 80%-os ír az teljesen normális, ez a helyzet áll fent minden ilyen esetben, egy nem retardált embernél.

2018. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!