Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudja egy nő sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja egy nő sem tolerálni, hogy horror függő vagyok? Egyszerűen imádok félni, kell az adrenalin. Ekkor gond lenne ez?

Figyelt kérdés
2018. júl. 21. 06:49
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Nekem ugyan nem lenne gond, én is nagy horror függő vagyok, szeretem őket.


28N

2018. júl. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Talán azért, mert a tévét bámulod ahelyett, hogy a barátnőddel foglalkoznál.
2018. júl. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Engem nem zavarna, mert én is nagyon szeretem a horror filmeket, csak sajnos már kevéstől félek :D
2018. júl. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha meghagyod hobbinak, akkor elvileg nem problémázhatnak érte, viszont ha rá is tukmálod, akkor nyilván szóvá fogja tenni. Másrészt ha elég horrort láttál, akkor egyre kevésbé fogsz rápörögni; ma már nagyon kevés olyan horror készül, ami a vér mellett a feszültségre is kellő hangsúlyt fektet.


Én például amellett, hogy a horrort, mint műfajt nagyon szeretem, minden mást is szívesen nézek (főleg a 70-es, 80-as évekből), így ami engem érdekel, az megmarad a "me-time"-nak.

2018. júl. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem esel túlzásba, engem nem zavar, de kereshetnél valami aktívabb kihívást is, ahol megtapasztalhatod a félelmet, nem csak a képernyőn keresztül.
2018. júl. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
Bocs,de nekem ez gyerekes.A való életben próbálgasd magad,ne film által.
2018. júl. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha nekem nem kell neznem veled, akkor nem erdekel
2018. júl. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne probléma. Én is horrorfüggő vagyok. Szinte már csak moziban nézek horrort az erős hangok miatt. Ilyen téren eléggé megnőtt már az ingerküszöböm. 1 éverá álltam a horror játékokra outlast, evil within stb. A játékok jobbak mint a filmek. Interaktívak és meg van bennük a feszültség érzet :D

18/L

2018. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!