Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasikhoz kérdés: ha egy-két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasikhoz kérdés: ha egy-két napig nem írna a párotok, mit szólnátok?

Figyelt kérdés
Megsértődnétek? Vagy ti úgy vagytok ezzel, hogy lehet akármi dolga amiért nem ír?
2018. júl. 22. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Valójában nagyon szeretnék olyan nőt találni, akinek nem a világvége, hogyha néha (mondjuk havi párszor) vannak napok, amikor nem írunk egymásnak.
2018. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a párom egyszer kiborult amiert 2 órán át nem irtam neki vissza....nem lógott a nyakamon de akkor pont mhelyi gond miatt várt volna némi megerősitest....de 1-2 nap nalunk sosem volt, nekunk nagyon szoros kapcsolat volt
2018. júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én gondolkodtam ezen a módszeren de nem tudom mi lenne az eredménye. Igazából van valami, ami a párommal kapcsolatban zavar és ezt szeretném kicsit átgondolni meg szeretnék kicsit lenyugodni ezzel kapcsolatban. Illetve az sem lenne rossz, ha egy kicsit a saját dolgaimra koncentrálhatnék. Különben éppen én vagyok az aki szeret írogatni és örülök ha keres de most elegem van ebből, hogy a vele kapcsolatos gondolatok vannak mindig a fejemben. Ezért gondoltam hogy nem írok neki és érdekelt ki hogy reagálna egy ilyenre hogy mondjuk 1-2 napig nem ír a párja.
2018. júl. 22. 11:18
 4/9 A kérdező kommentje:
De ezt úgy gondoltam, hogy előre megbeszélés nélkül. Gondolom így már bunkóság lenne.
2018. júl. 22. 11:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Írd meg neki hogy mi lesz, hogy nem írsz neki 1-2 napig
2018. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért nem akartam ezt így megkérdezni tőle mert attól tartottam akkor jobban "rágörcsöl" meg esetleg "szünetnek" értelmezi.
2018. júl. 22. 11:22
 7/9 A kérdező kommentje:

Meg amúgy a természetes reakciója érdekelne, hogy keres-e akkor is vagy mennyit, hogy érdekli-e miért nem írok vagy esetleg mennyire aggódna vagy szóval mit lépne.


De attól még érdekel külső vélemény is. Persze minden pasi más gondolom.

2018. júl. 22. 11:25
 8/9 anonim ***** válasza:

az attól függ ez a kapcsolat mióta tart és még is hol tart....


ha az elején első 1-2 hónap akkor talán nem.

De egy normális kapcsolatnál, legalább mondja meg, hogy miért nem és akkor nem vazar.

2018. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezném tőle, hogy ez mi volt, és legközelebb szóljon előre.


Nem azzal van probléma, ha nem ír, hanem ha eltűnik egyetlen kukk nélkül, és szét idegeskedem magam, vajon "csak" leszar, vagy mehetek a temetésére.

2018. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!