Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ekkora korkülönbséggel van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora korkülönbséggel van esélye a dolognak? (lenn bővebben)

Figyelt kérdés

30éves férfi vagyok

eddig soha nem volt senkim aki jóval fiatalabb lett volna nálam(max eddig a 6év) és van egy oylan különleges lány, aki nagyon megfogott, de ő még csak 18éves

nem vagyok pedofil

De ő tényleg olyan különleges és közös az érdeklősünk is

oylan művelt lány, mindenhez hozzá tud szólni, van saját véleménye és mindig oylan szép választékosan is beszél, de ez is természetesen jön belőle, de nem néz le másokat!

kicsit azért "elvont" fest és ír is amúgy, nagyon szép és különleges versei vannak

csak nem tudm, hogy fogadna engem a családja vagy az én környezetemben hogy tekintenének ránk és később lehet e gond ebből a nagy korkülönbségből. Egy biztos eszemet vette ez a lány:D

szerintetek?


2010. jún. 18. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Én 18 voltam, a párom meg 28 mikor ő felfigyelt rám. Igaz, csak két év múlva kezdtem viszonozni az érzéseit, de a 10 év akkor is 10 év. És szerintem nem számít a kor. A lényeg, hogy jól meglegyetek.
2010. jún. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mondjuk köztünk 12 és fél év van:S
2010. jún. 18. 22:27
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz magadnak akkor gyorsan elfelejted. Nem a környezeted másokra tegyél magasról. De sajna max 1-2 évetek lehet együtt, aztán az ő élete megváltozik, a tied nem, és vége is lesz. Te pedig harminciksz évesen egyedül maradsz.

Egyébként ilyenkor a férfi vak, azt akarja látni, hogy a másik fél is érett, de ez általában nincs így. Lehet bármilyen okos, akkor is kislány még.

2010. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
fujj
2010. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok,a jelenlegi párom 36.Igaz ő vagy 10 évet letagadhatna,én meg jóval érettebb vagyok a koromnál.Ha ti meg tudtok birkózni a feladattal,akkor miért ne.
2010. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

én amúgy még bölcsebbnek tartom magamnál (mert egy nagy gyerek vagyok) és az eddigi idősebb nőimet is veri agyban az tuti:)

sajnoa átélt már elég sok olyan dolgot, ami miatt hamar fel kellett nőnie:(

gyereket meg családot nem akarok ez nem gáz

csak én is soktan érzem a különbséget

2010. jún. 18. 22:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg,ne hallgass az irígykedőkre.
2010. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Oké, nálatok 12 év van (nálunk majdnem 11 év).

Nem számít. A lényeg mondom hogy megértsétek egymást.

2010. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Pedo akkor lennél, hogyha kb. 4-5 évvel lenne fiatalabb. Ahogy a mai lányok kinéznek már 14 éves korukban is, nem csoda, hogy megfordul egy s más a férfi fejekben.


Ez amúgy még nem is nagy korkülönbség, egy lány, akit ismerek 17 évvel idősebb férfival van együtt, de fordítva is láttam már 21 éves srácot 37 éves nővel, szóval nem is vagy olyan extrém, mint hiszed :)


Később max. akkor lehet gond, hogyha még együtt lesztek 15 év múlva is, és ő még javában szexelne, de te már nyugisabb életet szeretnél majd. De ne ugorj ennyire előre :)

2010. jún. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én se itélem el, bár ebben a korban egy kissé macerás,később már nem lesz ez annyira nagy gond,ha addig esetleg 1ütt maradnátok.Ő lesz 30 te meg 42 de így első rálátásra még akkor se kevés.A többségnek sok.Van egy barátnőm,annak a rokonságában a nő és a férfi között 18év a korkülönbség összeházasodtak igaz közös gyerekük nincsen de 10 éve gyönyörűen megvannak.A másik nem ti vagytok a véglet,hiszen a mai világban lassan a 12 év elenyésző amikor azt látni hogy a 40-50év körüli férfiak 20on éves lányokkal az oldalukon villognak,a koruk beli nőknek meg ezért nem jut férfi.A 12 év ehhez képest még egészséges.Nálam sem lenne gond ha 10en akárhány évvel lenne idősebb a párom ez felfogás és érzelmi érettség kérdése,ugyanis vannak 40éves fiatalos pasik is,és 20on éves érettebb gondolkodású hölgyek.Sok sikert nektek:)
2010. jún. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!