Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 év korkülönbséggel müködhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 év korkülönbséggel müködhet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Én 18 vagyok, a srác 30. Felfogását tekintve nagyon fiatalos, felesége még soha nem volt.
2011. jún. 6. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30 éves és srác? az szép.
2011. jún. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem a 12 évvel van a baj, hanem azzal, hogy te csak 18 vagy.

Az idő meg fogja mutatni, hogy működhet-e.


(egyébként egy 30 éves ember még nem öreg, nyilván fiatalos a felfogása)

2011. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mar miert ne lehetne srac?
2011. jún. 6. 16:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet. Sok ilyent tudok.
2011. jún. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én pedig sok olyat tudok, ami nem működött. Főleg amikor a lány elmegy főiskolára-egyetemre és ott rengeteg más korabelivel találkozik, akikhez azért mégis közelebb van minden tekintetben (korban, érdeklődési körben, fizikailag, mindenhogy). Végülis egy próbát megér a dolog, de szerintem nem lesz hosszúéletű.
2011. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30 éves nincs gyereke, se felesége.... ért el valamit az életbe ??? vagy még a szüleinél lakik és fizet 15000 ft lakbért a szülőknek a többit elissza és elcigizi ??
2011. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hat van munkahelye, ha jol tudom valami igazgato...

Es igen, a szuleinel lakik, cigizik es iszik is...

2011. jún. 6. 16:20
 8/11 anonim ***** válasza:

Mennyi ilyen idióta kérdés...


Rengeteg ilyen jellegű kérdés van... rengeteg..


Nem csodálom, hogy a normális srácok nem találnak maguknak párt..


Jah és kérdező, a kérdésed felesleges. Mi mondjuk meg neked, hogy működhet???


Honnan a jó bánatból tudjam, nem neked kellene megkérdezned tőle személyesen? Vagy próbálkozni???


Nem ismerünk sem téged, sem a srácot. Nem tudjuk mit érez valójában a srác, és még te is...


Próbáld ki és megtudod, és ne kérdezz marhaságokat, mert nem tudjuk a választ. Másnál lehet, hogy működik. Nálad lehet, hogy nem. Ez a pároktól is függ..


És keress magadhoz közel álló srácokat, jah tudom jön a hülye duma: de hát ők még éretlenek..

De mondom én: sok normális huszonéves és tizenéves van a korosztályodban.. csakúgy mint normálatlan, ez igaz a 30-on túliakra is!

2011. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Anyukám és párja között 15 év van :-) Ezt neked kell érezned, hogy összeakarsz-e vele jönni, vagy mégsem.
2011. jún. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Hat van munkahelye, ha jol tudom valami igazgato...

Es igen, a szuleinel lakik, cigizik es iszik is...


felesleges... nem fog sokáig tartani... neked nagyobbak lesznek az értékeid gondolom nem akarsz 30 évesen otthon élni stb... akkor ne is kezdj ilyennel :)

2011. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!