Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ti szeretnétek első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti szeretnétek első lenni sexuális kapcsolatra értve egy lánynál, vagy inkább a tapasztaltabbakat kedvelitek?

Figyelt kérdés
Főleg 23-27 éves pasik válaszára vagyok kíváncsi. És ha igen, írjátok le, hogy miért, és ha nem, akkor is. Illetve ha volt már sexuális kapcsolatotok szűzzel, hogyan éltétek meg? Örültetek, mikor a csaj bevallotta nektek, hogy szűz, vagy nem igazán??

2018. júl. 22. 14:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Én szeretnék persze, mert még nekem sem volt részem benne. Csak már ebben a korban olyan lányt találni... nem mondom, hogy lehetetlen, de valószínű több esélyem van megnyerni a lottó 5-öst.
2018. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%

Hát nincs ellenemre, de úgy igazán nem is vágyom rá. Meg hát... nem biztos, hogy én vagyok a jó választás elsőre, fájdalmas tanár vagyok. :D

Egyszer adta oda magát eddig szűz, amikor mondta, hogy szűz, akkor mindenképp volt egyfajta izgalom, az újdonság hevéből fakadóan, de amúgy viszonylag közömbösen fogadtam, éltem meg ezt a részét a kapcsolatnak.

2018. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Korotokat nem írtátok oda pasik :( amúgy köszi a válaszokat.
2018. júl. 22. 14:23
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

23 vagyok. A nemem meg gondolom kitalálod egyedül is.


Üdv.: 2

2018. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

sexuális? 🙄

Nekem teljesen lényegtelen. Úgy is kifaggatom mielőtt még bármi is történne.

A szexuális műveltség nem azon múlik, hogy van e gyakorlata az illetőnek.

Sokkal inkább tudásvágy és intelligencia kérdése.

2018. júl. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
36 vagyok, de èn is ennek a hìve vagyok.
2018. júl. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 próbálokkedveslenni ***** válasza:
91%

Komoly kapcsolatra semmiképp nem jönnék össze szűz lánnyal. (Rengetegszer le lett már írva, hogy miért nem. Olvasgass vissza a hasonló témákban.)

Lenge kapcsolatra / szexkapcsolatra pedig nem zavar ha szűz, ha 2 hétnél tovább nem akarja megtartani.


4 szűz lánnyal voltam (mind a 4 komolyabb kapcsolat volt). 2 tiniként - 2 húszas éveim elején. Semmi extrát nem adott hozzá. Nem lesz ettől ártatlanabb a lány/nő. Több odafigyelést igényel az elején, de ezen kívül kb ugyanolyan.


28

2018. júl. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Ez felháborító kicsit, mert nem tudom miért kerüli mindenki a szüzeket... Mindenki volt már egyszer szűz, és mindenki előbb vagy utóbb elveszítette....

Most már ha szűz is az illető, nem kell feltétlen legyenek felelősségei a pasinak aki elveszi...

Én pl utálom az olyat startból, aki ha a pasi első a csajnál akivel épp együtt van, rögtön el kell halmozza virágokkal, ajándékokkal, csokoládével, stb apróbb odafigyeléssel...

Én meg lennék elégedve egy kapcsolatba ha megfelelő törődést és szeretetet kapnék a páromtól éppen, nem olyat, hogy eldicsekedjem, hogy ezt meg azt kaptam tőle, vagy hogy ide vitt el, meg oda vitt el.

2018. júl. 22. 14:42
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon izgalmas számomra ha egy szűz csajról van szó

Két szűz lányal voltam edig ès érdekes számomra az hogy én mutathatok neki mindent meg a szex terén elsöként

Mindig a legjobbat próbálom nyujtani és számomra ilyenkor az a lényeg hogy a lehető legjobb legyen neki a számára a szex

Én csak másodlagos vagyom a dologban

A szüzeknél tapasztalatom szerint a legjobb ha a nyalásal indítok .párszor jó ha kinyalva eléggítem ki öket szex előt a lényeg hogy minél jobbam vádjanak a szexre és minél jobb legyen ha végre arra kerül a sor.még ha szűz ként a lányoknak ilyenkor nem olyan jo az első alkalom ,minél jobban azon vagyok h a lehető legjobban legyenek be izgulva !de még íhy is a gyengédséggen kel lenie a hagsűjnak

23f

2018. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

Én pont hogy azt mondtam, hogy leszahom, hogy szűz-e vagy sem, de ezt most hanyagoljuk... :D

Miért akarod eldönteni más helyett, hogy kit kerüljön vagy kit ne? Tudom... Ja, most az lesz, hogy te nem akarod megmondani, kedvedért átfogalmazom.

Miért ítéled el emiatt az embereket és miért kéne szégyellni magát bárkinek is? Azért mert tudja magáról, hogy nem szeret szűzzel lenni? Istenem...

2018. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!