Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az hogy még lényegébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az hogy még lényegében sose volt barátnőm, nincsenek barátaim, nincsen karrierem, nincsen vagyonom, mégis boldog embernek érzem magamat vagy elmebeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Az életem gyakorlatilag romokban hever, mégis úgy érzem hogy teljes életet élek.

Megbolondultam vagy megtaláltam a lelki békét? Ez a boldogság egyébként?


Tüzet érzek magamban egyébként, olyan tüzet hogy legyen körülöttem bármekkora tűz is, engem nem tud semmi megégetni.


F/27


2018. júl. 23. 01:07
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Hát ha jó neked így hogy sose lesz barátnőd, akkor miért írod ide ki a kérdést?

Karrier nélkül nincs semmi esélyed.

2018. júl. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán mert rossz uton keresed,másoknak a kárt
2018. júl. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert a jelen pillanatban élsz. :)
2018. júl. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Aki a tuzzel jatszik, az elobb itobb megegeti magat.
2018. júl. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem nevezhetjük egyfajta lelki békének.


Én is hozzád hasonló vagyok ebből a szempontból. Se barátnő, se munka, se barátok, a haverokkal is már annyira ritkán tartom a kapcsolatot, hogy nem lepődnék meg, ha mostantól kezdve soha többé nem keresnénk egymást.


Az egyetlen dolog amit úgymond "letettem az asztalra", egy kettes büfészakos bölcsész diploma, amiről gyakorlatilag azt sem tudom, hogy miből van. De ez sem ér semmit, mert már régóta munkanélküli vagyok, nem értek semmihez.


Mégsem vagyok teljesen boldogtalan, elvagyok ezzel a helyzettel. Szeretek egyedül lenni. Élvezem a remete életet, hogy nincsenek hülyék az életemben. (Régen is így éltem, aztán sikerült némileg szocializálódnom, majd ismét visszatértem a remeteséghez, mert jobban érzem így magam.) Nem foglalkozom a társadalmi elvárásokkal. Jó volna néhány éven belül önállósodni (mondjuk talán a huszas éveim végére, harmincas éveim elejére legkésőbb), de más célom nem nagyon van. Majd lesz valahogy. Csak lazán. :)


23/F

2018. júl. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Berúgtál Balázs?
2018. júl. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Balázs 4 president!
2018. júl. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#5 mibol elsz?
2018. júl. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szóval boldog vagy annak ellenére,hogy mindenhol a kötelező karriert, barátokat meg a "nő nélkül senki vagy" szöveget nyomják?


Hol itt a probléma?

Nekem mindegyik van, mégsem vagyok boldogabb, mint amikor egyik sem volt. Csak a média nyomja a süketdumát, hogy értéktelen vagy, ha nincs karriered ( = azaz dolgozd ki a beled, hogy a vezérigazgató gazdagodjon ) nincs barátnőd (= sokkal-sokkal több pénz egy párkapcsolat fenntartása, mint a szingliség), nincsenek barátaid ( ez pont nem pénzkérdés, de nem mindenkinek van szüksége barátokra) és nincs vagyonod (= dolgozz, mint egy állat, hogy vegyél egy csomó sz**t, amik nélkül ugyanúgy tudsz élni).


Az egész világ arról szól, hogy dolgozd ki a beled és vásárolj, költsd a pénzt, "élvezd az életet" azaz költsd a pénzt.

Az emberek jelentős része egy fejőstehén. Kidolgozza a belét, amiből vesz egy csomó vackot amitől nem lesz boldog. Egész évben gürcöl évi egy hét nyaralásért...te meg ebből nagyrészt kimaradsz. Mi a problémád?

2018. júl. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem idegösszeomlásod van.
2018. aug. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!