Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha egy férfi az ismerkedés elején bizonytalan volt, de aztán mégis összejöttetek? Veled volt már így?

Figyelt kérdés

Bizonytalanság alatt azt értem, hogy össze-vissza beszél, néhol érthetetlenül is, kifejezésre juttatta, hogy tetszel neki, de mondott elbizonytalanító dolgokat is, az elején csak barátok voltatok, de néha úgy érezted, mintha vonzódna hozzád, de mégis tartózkodik. Amúgy te egyáltalán nem nyomulsz rá, többnyire mindig õ érdeklõdik és keres. Tesz utalásokat rá, hogy szeretne közeledni hozzád, csak szégyenlõs, aztán valahogy megtörik a jég és megváltozik.

Azóta összejöttetek és már teljesen másképp viselkedik, de néha fúrja az oldalad, vajon az elején miért volt olyan.


2018. júl. 8. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem éppen úgy érezte, nem vágyis kapcsolatra, de megnehezítetted a dolgát, mert beléd szeretett, és mérlegelnie kellett, hogy mi legyen. Jelenleg én is ilyen helyzetben vagyok, csak én vagyok a nő.
2018. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Lelépett az első helyezett, így beérte a másodikkal is.
2018. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 Hát erre mit mondjak:D Nyílván én is azért vagyok valakivel, mert az azt megelözõ jelölt lelépett, nem is értem, hogy minek ezen nyivákolni.


Amúgy a kérdés nem az volt, hogy miért bizonytalan.......

2018. júl. 8. 13:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, idegen ezt sose fogja neked megmondani. Hány éves? Lehet rájött hogy töketlen és összeszedte magát.
2018. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 Igazad van!


Igazából teljesen logikusnak tartom, hogy idegenek ezt nem tudhatják.


Arra vagyok kíváncsi, hogy ez mennyire gyakran fordulhat elõ általában? Gyakran hallok arról, hogy sokan rögtön a “ló nincs a szamár is jó” esetrõl beszélnek, ha arról van szó, hogy a férfi egy kicsit is bizonytalankodik.

2018. júl. 8. 14:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Az adott embertől függ, hogy belemegy-e ilyen dologba. Erről sajna nem vezetnek statisztikát. :D

Csak az idő fogja eldönteni, hogy mi lesz veletek és megmarad-e melletted, vagy lelép a következő alkalommal, ha számára jobbat lát.

2018. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!