Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavarna ha a pasitok imádja simogatni a feneketek és a melleteket?

Figyelt kérdés
Amikor este lefekszik már nyúl is a póló alá, vagy a bugyiba. Sőt amikor hozzá bujsz már mondja hogy vedd le a pólód h erezhesse a bőröd
2018. júl. 23. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt mindig imádtam ,mert egyébként nagyon bújos vagyok így lehet ez is közre játszik. 24N
2018. júl. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmanként jól esik, persze. Viszont, ha mindig ezt csinálja és tényleg rögtön az az első, hogy nyúlkál a ruhám alá vagy vetkőztet, akkor az már zavarna.
2018. júl. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Engem se zavar abszolút. Bújós vagyok és én is imádom érezni az ő bőrét.
2018. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Osztom a második válaszoló véleményét, mondjuk én alapból nem vagyok valami bújós alkat.
2018. júl. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A párom ilyen, én imádom, végtelenül puha a bőre, örülök, ha minél nagyobb felületen érezhetem :D
2018. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem mindennek megvan a maga helye és ideje. Azt nem tudnám tolerálni, ha mondjuk társaságban vagy az utcán is fogdosna, vagy otthon egy percre sem hagyna békén és folyamatosan meztelenkednem kellene, hogy ő fogdoshasson és jól érezze magát.
2018. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is olyan volt az előző barátom, hogy amint lefekudtunk az agyba, hogy aludjunk már rögtön nyúlt a polom alá a cickókhoz. Nem szerettem ezt benne, kicsit úgy éreztem, hogy nem is velem akar lenni, hanem bárkivel, akinek van mellei. Inkább erotikus ez, mint romantikus.
2018. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Engem zavarna. De én abszolút nem a bújós kategória vagyok. Egy intim helyzetben, vagy szex közben az más, de ha pihenek, vagy olvasok, vagy már aludnék, akkor nem tűrném.
2018. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!