Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Tegyük fel szingli vagy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Tegyük fel szingli vagy, egy cégnél dolgozol. Az egyik kollégád felkelti az érdeklődésed, bejön neked. Jellemezd, milyen ő? Mivel fogott meg? Hogy néz ki, hogy viselkedik, amiért érdekel téged?

Figyelt kérdés
Remélem érthető volt. A helyzet elképzelése után csak van egy kép a fejetekben, milyen az a kolléga, aki ilyen hatást gyakorolt rátok, hogy felfigyeltek rá. Ezt írjátok le, kérlek.
2018. júl. 25. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Elsore furcsa kerdes, de tetszik :)

Ami miatt az erdeklodesem felkeltene: sokat mosolyog, optimizmus sugarzik belole, viccelodik. A viccelodes viszont nem a hangos, csak az en vicceim a jok-tipusu, hanem a korulette levokkel, megmosolyogtatja oket. Udvarias a nokkel, kinyitja nekik az ajtot, elore engedi oket, de nem flortol veluk. Segitokesz mindenkivel, nem csufolja a munkatarsait. Ha mindemellett kivasalt es tiszta inget visel, es osszessegeben apolt a meghjelenese, akkor tokeletes.

2018. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kedves velem, intelligens, vonzo kulsore es jol dolgozik. A link kollegak sosem erdekelnek, meg haverkodas szintjen sem, a tobbi dolog meg evidens, masmilyen kornyezetben is kb ezek a fontos dolgok, de munkahelyen fontos, hogy azt lassan, a munkajat is komolyan veszi.
2018. júl. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Kulso: magas (180cm legalább) vekony, sotet haj, apolt, igenyes tiszta ruha, szep tiszta apolt kezek (nekem ez fontos), jo illat.


Belső : magabiztos, hatarozott, de nem bunko fellépés, nem toketlen, jo humor, jo beszelo-jo hallgato=erzi mikor kell cdak hallgatni es mikor kell vinni a beszélgetést... nem tenyerbemaszo, oszinte es nem rizsazik, egybol rater arra, h elmehetnenk munka utan meginni egy kvt.


Most pont azt irtam le amilyen férjem, es ahogy kozelitett hozzam. Egybol levett a labamrol :)

2018. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez véletlenül pont aktuális.

Mivel fogott meg? A sok közös vonás volt az első, ami feltűnt, de úgy azzal kapcsolatban is, ahogyan a céljaihoz áll. Ugyanolyan elvetemült és nemnormális, mint én, amiből azért kevés van, szóval felüdítő volt egy hasonló embert megismerni. Reméltem, de nem gondoltam, hogy valóban van még egy ilyen bolond, mint én, és van.

Ezen kívül figyelmes, és segít, ha tud valamiben és épp ott van, kérnem sem kell. Az egyetlen probléma, hogy most épp van valakije, de a mai világban ki tudja, meddig... Én minden esetre békén hagyom. Így is örülök az ismeretségnek, mert tényleg ritkán futok bele ilyen emberbe. :-)

2018. júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
A csendes, nyugodt férfiak a gyengéim. Ha szúrós szemek is társulnak hozzá, attól elolvadok. Ha ehhez még egy kis mosolyt is kapok, akkor meg szét is esek.
2018. júl. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Amilyen pasiról az első írt olyan nem létezik.
2018. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 Szerintem létezik. Semmi képtelent nem írt.
2018. júl. 25. 23:47
 8/12 A kérdező kommentje:
#5 Kár, hogy nem linkeltél képet, milyen a szúrós szem. Talán olyasmi, mint a Thor színészének, Chris Hemsworthnek?
2018. júl. 25. 23:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Neeeem, neki kedves arca van. Inkább Dominic Purcell. Amikor jó lenne felébreszteni az alvó oroszlánt.
2018. júl. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jaj, a tag a szökésből. Így már értem. Na, neki tényleg van egy kisugárzása. :D
2018. júl. 26. 02:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!