Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz még férfi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz még férfi az életemben, aki iránt így fogok érezni, és még arra is képes leszek, hogy kiváltsam belőle a szeretetet, szerelmet?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=qxrV2pqroDY

Ha ezt a dalt hallgatom, folyton a viszonzatlan szerelmem jut eszembe. Nagyon fáj az érzés, amit ez a dal kelt bennem.

Mióta megismertem, nem volt számomra más férfi. Annyira tökéletes volt minden. Bejött külsőre, a viselkedése, a tulajdonságai, a hobbijai... Imádtam őt. A humorát, az eszét, a férfias kisugárzását. Amikor mellettem állt, olyan biztonságban éreztem magam, mint egy őrangyal védelmező közelségében. Olyan könnyű volt vele beszélgetni, nevetni, a társaságában állandóan jó kedvem volt, állandóan könnyűnek éreztem magam.

De neki én nem kellettem. Mikor már nem tehettem mást, minthogy lépek, azaz elmondom neki a dolgokat, visszautasított. Mondván, ő sosem tekintett rám másként, mint barátra. Nagyon sajnálja, de nem tud velem többet elképzelni, mert bár nagyon kedvel, szimpatikus, okos, kedves nőnek tart, sosem érzett többet.

Késként hatoltak a szívembe a szavai... Az, hogy kedvel ugyan, de nem SZERET, rettenetes érzés volt. A tudat, hogy KÉPTELEN VAGYOK BELŐLE KIVÁLTANI EZT AZ ÉRZÉST, megsemmisített...

Aztán egy idő után lett kapcsolata is, úgyhogy nem volt túl jó kedvem akkoriban. A barátnője persze egy gyönyörű nő, szóval külsőm miatt nem kellettem neki. Gondolom a barátnőjében megvan minden, ami bennem, csak még be is jön neki.

Én 170-es, teljesen átlag alkatú (se nem izmos, vagy vékony, vagy elhízott), átlag arcú, szemüveges, barna hajú, kék szemű lány vagyok. Az arcom nem plakátra való, de rondának sem mondanám. A barátnője nálam biztosan magasabb, kifejezetten vékony, babaarcú, szőke lány, barna szemekkel. Sajnos nem kérdés, egymás mellett állva melyikünk a szebb. Fáj, hogy nem születtem kicsit szebbnek.

A mai napig ő a férfiideálom. Ha bárkivel összejöhetnék, semmilyen hírességet nem választanám, csak őt.


2018. júl. 26. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Jezusom. Negyedik olvastam el. Azert jo ha szereted a parod...de ez mar nem szeretet, hanem rajongás.

Szerintem fordulj pszichologushoz. Es kezeltesd magad.

Egyedul is erosnek kell lenned. Nem szabad sosem masra támaszkodni. Szeretni es szerelmesnek lenni lehet, szabad...de rajongani valamiert, valamiert az mar a benso szellem, psziché gyengeséget mutatja.

Szoval, Irány a szakértő.

2018. júl. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Egyet értek az elsővel. Ez azért már túlzás....

Mintha egy 14 éves kislány írta volna ki , mikor először szerelmes lesz az életben.


Nyugi ez nem a világ vége.

2018. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Ha 15 éves vagy, minden rendben. Ja, annyi nem lehetsz, mert ez a felnőtt párkapcsolatok kategória. Akkor menj pszichológushoz!
2018. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jesszusom, ne azt a siratós videót nézd hanem töltsd le a netről az Agykontrollt, alkalmazd a Vonzás Törvényét, a Teremtő Képzeletet. És tapasztalni fogod hogy az valósul meg amit a legforróbb vágyaidban elképzelsz. Ha az jár a fejedben hogy nem lesz többé akár forróbb szerelem, akkor az valósul meg.

És nem karosszék szakértőként mondom a fotelból, hanem az elmúlt 50 évem alatt mindig bejött a gyakorlatban is az amiről most írtam, minden téren.

2018. júl. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha elengeded, aklorvtalán
2018. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!