Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nő hogyan tudja sokáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő hogyan tudja sokáig fenntartani egy férfi tiszteletét és szeretetét?

Figyelt kérdés

Férfiakhoz szól a kérdésem 1. sorban:


Jó-e, ha a nő szeret a kedvetekben járni, ha találkoztok egyszer egy héten. pl. megfőzi a kedvenc ételeteket, vagy érzéki gyönyörökben részesít, nem konktrétan a szexre gondolok! Megmarad a nőnek a varázsa, vagy gyakrabban diktálja a nő az iramot és mondja meg, hogy mit akar, mi legyen a program?


2010. okt. 17. 18:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Minden férfinál más a nyerő,és minden férfinél más nőtípus váltja ki a pasiból a szeretetet és tiszteletet.Néhány pasitípus véleménye jól jönne,mert én is kíváncsi vagyok a válaszokra!
2010. okt. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaz még nem vagyok férfi, de leszek, viszont én az érzékibb csoportba tartozom. Hát én addig tisztelem a nőt, amíg el nem játsza. Nem kell a kedvemre tenni. Viszont ha eljátsza a tiszteletem, többet nem fogja megszerezni. 16F
2010. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Leginkabb azzal ha tiszteli es szereti, es ezt a masik erzi. Egy normalis ferfinek ez eleg. 26F
2010. okt. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

ne legyen benned ilyen megfelelési kényszer. azt észreveszik és az egyik pasinak se jön be.

lány vagyok.

2010. okt. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ez nem megfelelési kényszer, nem teszek olyat, ami nem én vagyok. Nagyon jól esik.
2010. okt. 17. 18:57
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen jó, mert ez azt jelenti, hogy fontos vagyok neki. Igyekszik a kedvemben járni, jó hozzám. A nő szerintem ne diktáljon sohasem, de szóljon nyugodtan ha szeretne valamit. Én úgyis a kedvében akarok majd járni. 31/f
2010. okt. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
csak elgondolkozom azon, hogy ez a másiknak hogy jön le.
2010. okt. 17. 18:58
 8/14 Sándor9448 ***** válasza:
100%

Ahhoz hogy a tiszteletemet ki vívja 3 alapvető dolog kell a többi csak rá adás,de szerintem ez fordítva is igaz.1 mindig az igazat mondja,még ha fáj is!2 álljon ki magáért a maga igazáért!3 igazságos legyen bármilyen téren.

Ha a nőnek egy természetes kedvessége,ártatlansága van de ugyan akkor szenvedélyes az már majdnem elég hogy bele zúgjak,legalább is a figyelmemet biztos fel kelti...A nőnek mindig az eszében kell lennie hogy a férfi hódítani akar,ha túl könnyen meg kap valakit akkor az a kapcsolat el laposodik majd meg szakad.ez a véleményem 16 évesen...

2010. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Jó-e, ha a nő szeret a kedvetekben járni, ha találkoztok egyszer egy héten. pl. megfőzi a kedvenc ételeteket, vagy érzéki gyönyörökben részesít, nem konktrétan a szexre gondolok!"


Igen, megmarad a varázsa. A férfiak szívéhez még mindig a gyomrukon át (legalábbis egy jelentős részben) vezet az út. :) Nem is értem a mai férfiakat, hogy ezt hogy nem tudják értékelni.


"Megmarad a nőnek a varázsa,"


Persze, hogy megmarad. :)


"vagy gyakrabban diktálja a nő az iramot és mondja meg, hogy mit akar, mi legyen a program?"


Szerintem a nő is diktálhat, meg a férfi is. A lényeg a kölcsönösség, az egyensúly, egymás tisztelete. A férfi éreztesse a nővel, hogy szereti, és nem használja ki egyoldalúan, ha a nő ilyen módokon szereti, mint amiket leírtál, a nő pedig nem úgy kezeli a férfit, mint egy papucsot, és akkor meglesz a boldogság.

2010. okt. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én magamat klasszikus férfinak tartom, bár még fiatal vagyok kicsit ehhez a szóhoz.


Egy nő azzal tudja kiváltani a tiszteletemet, ha elfogadja, hogy nő és úgy is viselkedik, mint egy nő. Nem gyermeteg kislányként, nem "falu k*rvájaként" és nem férfiként.


Szóval igen, ha valaki a fentebb említett módokon jár a kedvemben, azzal igencsak belopja magát a szívembe. 25/F

2010. okt. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!