Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fájdul meg a herém?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin42 kérdése:

Miért fájdul meg a herém?

Figyelt kérdés
Amikor sok ideig együtt vagyok egy lánnyal a meleg vízben és áll a péniszem, miután kijövünk megfájdul a herém. Ez a Meleg víztől van, vagy attól, hogy sokáig állt a hímvesszőm.
2010. jún. 19. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor egy férfi felizgul, ez nem csak abban nyilvánul meg, hogy feláll a dákó; a herék elkezdenek ondót produkálni, ami felgyülemlik az ondóvezetékekben, és ha nem jut onnan ki, akkor el kezd fájni. Mondd meg a lánynak, hogy fürdés után "dolgozzon" is egy kicsit, és nem lesz ilyen probléma!
2010. jún. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, Én is erre gondoltam leginkább...
2010. jún. 19. 13:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez leginkább azoknál fordul elő, akiknél volt herevisszér-tágulat műtve. Ilyenkor az ondóban és a mellékherékben felgyülemlett sperma nem tud aktiválódni, és ilyenkor az eredetileg felszakadt visszerek nem működnek tovább megfelelően, ez okozhatja a fájdalmat.
2010. jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi ilyen műtétem
2010. jún. 19. 13:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg az, amit az első válaszoló is mondott.
2010. jún. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tuti hogy az. Köszönöm a válaszokat.Már többször is volt, először kicsit féltem, hogy vajon mitől, de így, hogy már többször volt állva a péniszem huzamosabb ideig, így már sejthető, majd érthető volt. Egyébként egy fél nap alatt elmúlik, de amikor nappal ilyen az nagyon rossz...
2010. jún. 19. 17:19
 7/7 anonim válasza:
a barátommal is ez volt :)verd ki , neki az vált be . Kapcsolatunk elején mindennap kiverte magának mert fájt volna neki ha nem teszi, és mivel nyáron jöttünk össze és mindennap csókolózás meg tapi ezért szükség volt este hogy saját magának megcsinálja...amúgy ezt utólag mesélte el nekem... már 2 éve vagyunk eggyütt :)
2010. jún. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!