Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan rossz, hogy már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan rossz, hogy már egy hónapja nem láttam a barátnőm Szerintetek érdeklem egyáltalán?

Figyelt kérdés
Tavkapcsolatban élünk, dolgozunk, tegnap elott este is elment barátnőjével inni, és ma is elmentek, mondta, hogy ez most muszáj neki, ki akar kapcsolni, de mindennap dolgozik, igy nem is maradnak sokáig e, csak engem ez annyira zavar, elmegy bulizni tudja hogy dolgozok azt se mondja hogy jó melót nem érdeklődik mostanában, csak magával van elfoglalva, mit tegyek? Volt pár vita veszekedés az elmúlt pár hétben nem akarok még egy felesleges feszkót

2018. júl. 29. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:
11%

77% ide is kérnénk egy lapátot.:D

32/f

2018. júl. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tőled próbál megszabadulni, és azt reméli hogy te léped meg a szakítást hogy ne neki kelljen.
2018. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire a kis kacsódat kell fogni, babám, mi a fäsznak mentél bele egy távkapcsolatba? Félre ne érts, megértelek, mert ilyen vagyok nagyjából én is... De ha valakit nem láthatok legalább hetente egyszer, azt nem kapcsolatnak nevezzük mifelénk, hanem egy darab szarnak, ami bilincsként és kínzóeszközként funkcionál.
2018. júl. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

A távkapcsolat 90%-ban nem működik. Itt is ez a helyzet.

- Au revoir -

2018. júl. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!