Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért buzdítják a férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért buzdítják a férfiakat arra, hogy tagadja le a szüzességét? Mit kell ezen szégyellni?

Figyelt kérdés
Gyerekes és bátortalan cselekedett letagadni ezt. Nincs ebbe semmi szégyellni való, inkább az a gáz, mikor valaki hazudik erről. Nem kell egyből ezzel indítani, de letagadni se érdemes.
2018. júl. 29. 12:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%
Senki nem tagadná le, csak a női szüzességgel ellentétben a férfi szüzessége semmilyen értéket nem képvisel. Ha egy lány mondjuk 18-20 évesen veszíti el, ő még értékesebbnek is tűnik ettől, mert nem adta magát oda az első srácnak. Ha egy fiú ennyi idősen szűz, arra már kezdenek furcsán nézni a kortársai, köztük a lányok is.
2018. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
70%
Ugyanazért, amiért meg a nők általában letagadják (titkolják, hazudnak róla), hogy hány pasival voltak eddig.
2018. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
30%
Azért szerintem nem mindegy, hogy huszonéves, vagy 30+ éves szűz férfiról van szó. Előbbivel semmi gond. Utóbbi viszont igencsak nehezíti a pártalálást. De letagadni nem kell (úgyis kiderül. Teljesen máshogy ér egy tapasztalt férfi a nőhöz,mint egy szűz).
2018. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Jó, de ne az idiótákból induljatok már ki állandóan! Ezt az ösztön témát meg hagyjuk, mert akinek az iq-ja meghaladja az átlagos szintet abba van egy kis ésszerűség és nem válik szemébe kevesebbnek, mert nem szexelt még.

Unokatesóm barátnője egyszer azért húzta a száját, mert nem egy barátnője volt neki és jobban örült volna, ha nem lett volna egynél több barátnője.

Aztán lehet, hogy intelligensebb körökbe mozgok és lehet, hogy ti csak prolikkal futottatok össze, akiknek a virtuális péniszük a márkás cuccoktól és autótól nő, hogy ezzel csajozzanak, csakhát ezzel olyan csajokat vonzanak be, akiket nem az eszükért szeretnek.

2018. júl. 29. 12:35
 15/26 anonim ***** válasza:

Ogen de a szex és a vonzódás az pont egy ösztönös dolog lehet akármennyire művelt az illető.

Ha megkérdezed őket a legtöbb azt fogja mondani hogy örülnének ha nem mentél volna át a fél városon de attól még a vonzódásuk alább fog hagyni.

2018. júl. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Total dance a kérdező :D
2018. júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"Unokatesóm barátnője egyszer azért húzta a száját, mert nem egy barátnője volt neki és jobban örült volna, ha nem lett volna egynél több barátnője."


na látod, de ő sem azt mondta, hogy annak örült volna, ha SZŰZ lett volna, hanem hogy csak egy barátnője lett volna.


Amúgy meg ha nem hiszed, tegyél fel a GYK-n egy kérdést: 32 évesen szűz vagyok, ez gáz? Persze biztos lesz aki vigasztalni fog, de a többség fogyinak tart majd, meg hogy tuti valami baj van veled!

2018. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

#10: ezeknek a dolgoknak marhára nincs közük egymáshoz. Sőt... tudod, van, aki jobban felnéz arra, akinek ő a mindene, mint arra, akinek csak egy a sorban, a sok közül.

Kérdező: azért, mert nem divat. Tudod, ez olyan dolog, mint amikor pár éve még ciki volt, ha valakinek a teltebb lányok jöttek be. Vagy a kisebb mell. Ezt hangoztatni még ma is ciki. Engem gimiben szabályosan lenéztek, amiért nem az akkori divat volt az ideálom. De tudod, a legtöbben nem ülnek fel a trendeknek, csak épp nem merik az ellenkezőjét hangoztatni.

Így van ez a szüzességgel is. Igen, lehet, hogy vannak, akiknek fontos, hogy előttük a pasi már a fél városon átmenjen, és előre kidolgozottan, jól betanult módon d*gja meg őket. Semmi baj ezzel, az ő dolguk. De sokan meg egyáltalán nem preferálják ezt. És én azt mondom, akárhogy is van, inkább ne szeressen az, aki egy hazugság miatt szeretne. Van még rengeteg nő, akinek sokkal fontosabb, hogy önmagamat adjam.

Ja, és én úgy vagyok vele, hogy egy kapcsolatot hazugságra alapozni a legnagyobb butaság. Aztán csodálkozunk, ha ilyen hozzáállás mellett jön a rinya, hogy miért nem találnak normális kapcsolatot?

2018. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
81%
#14 amikor megkérdezik őket mit mondanak, és amit valójában éreznek, az két különböző dolog, gyakran homlok egyenest az ellenkezője... így ennél a kérdésnél is. IQ-tól függetlenül, nagyon kevés nő tudja legyőzni az ösztöneit, főleg nem azok, akik állítják.
2018. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy nem szoktam rákérdezni, mert egyszerűen nem illik.


Bár az 1. válaszolóval nem járnék, mert a bakok és a szűzek nem illenek össze.

2018. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!